Vianoce sú veselšie s množstvom úžasných K-drám so širokou škálou žánrov, ktoré si môžete užiť!

Od romantiky po akciu a dokonca s nádychom histórie ponúkajú tieto drámy na vianočnom stole sľubné predstavenia a nezabudnuteľné televízne zážitky.

Tu sú najnovšie drámy a vzrušujúce epizódy, ktoré by ste si nemali nechať ujsť! Pokračujte v čítaní!1. „Naše milované leto“

(Foto: SBS)

Začíname sľubnou romantickou komediálnou drámou o dospievaní so stabilným hodnotením, filmom Kim Da Mi a Choi Woo Sika „Naše milované leto“.

Dráma SBS TV vydala svojich prvých šesť epizód, čo vyvolalo veľký rozruch v celej krajine a dokonca aj mimo Južnej Kórey.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Epizóda 6 „Naše milované leto“: Choi Woo Sik konfrontuje Kim Da Mi o ich minulosti

Chémia Kim Da Mi a Choi Woo Sik je vynikajúca a nikto by si ju nemal nechať ujsť! 'Naše milované leto' sa vysiela každý pondelok a utorok o 21:00. KST. Je k dispozícii aj na Netflixe.

2. „Moonshine“

(Foto: KBS)

Girl's Day Hyeri a Yoo Seung Ho's 'Moonshine' vás určite nasýtia svojou netradičnou zápletkou a skvelými výkonmi! Dráma sleduje príbeh zakázanej milostnej aféry medzi ilegálnym pivovarníkom a zásadovým inšpektorom Joseon.

Historická romantická dráma mala nedávno premiéru, no dominovala zvyšku ostatných pondelkových a utorkových drám, ktoré sa práve vysielajú.

Sledujte 'Moonshine' na KBS2 o 21:00. KST. Je tiež k dispozícii na celosvetové streamovanie na Viki.

3. „Iba jedna osoba“

(Foto: JTBC)

„Only One Person“ je ideálny pre divákov, ktorí majú radi slzavé a dojímavé drámy, v ktorých sa Ahn Eun Jin, Red Velvet Joy a Kang Ye Won premenia na tri smrteľne choré ženy, ktoré sa nečakane spriatelia v malom mestskom hospici.

Jeho nezvyčajný, ale realistický príbeh robí novú melodrámu JTBC jedinečnou. 'Only One Person' sa nedávno vysielal v rovnakom čase ako 'Moonshine' od KBS2.

Dráma sa vysiela každý pondelok a utorok na JTBC o 21:00. KST. Pre online streamovanie sú prvé dve epizódy dostupné na Viki!

4. „Teraz sa rozchádzame“

„Teraz sa rozchádzame“ 10. epizóda(Foto: @nowwearebreakingup_official Instagram | SBS)

Prvá spoločná romantická dráma Song Hye Kyo a Jang Ki Yonga vyvolala od svojej premiéry veľa rozruchu.

Očakáva sa, že dráma, ktorá má už len päť epizód, ďalej ukáže príbuzné problémy zamilovaných ľudí, ako aj ich boj o udržanie vzťahu pri živote.

Vysiela sa každý piatok a sobotu o 22:00. KST, 'Now, We Are Breaking Up' je k dispozícii na SBS TV a Viu.

5. „Snežienka“

(Foto: JTBC)

Zaujímavo kontroverzná dráma Jung Hae In a BLACKPINK Jisoo 'Snowdrop' mala premiéru so sľubným začiatkom.

Nepopierateľná chémia medzi dvoma jasnými hviezdami definitívne ukradla srdcia divákov K-Drama. Očakáva sa, že po dvoch epizódach bude dráma ešte vzrušujúcejšia, keďže sa obaja budú dokonale skrývať.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ TAKTO: 'Snowdrop' Epizódy 1 a 2: Osudové stretnutie Jung Hae In a Jisoo – Je to láska na prvý pohľad?

Napriek okolitým kontroverziám JTBC odvysielanie drámy presadí. 'Snowdrop' sa vysiela každú sobotu a nedeľu a svoju dlho očakávanú tretiu epizódu vydá 25. decembra o 22:30. KST na JTBC a Disney Plus.