30. júla poslal hlavný spevák NCT Doyoung kamión s kávou na natáčanie novej drámy svojho brata Gong Myunga 'Lovers Of The Red Sky' ako spôsob, ako ho podporiť a povzbudiť.

Herec Gong Myung a NCT(Foto: Doyoung Instagram)

Gong Myung odhaľuje fotky Doyoungovho kamiónu na kávu na Instagrame

Herec z filmu Nevesta z Habaek Gong Myung bol potešený a dojatý gestom, ktoré urobil jeho mladší brat (Doyoung z NCT).

Herec Gong Myung a NCT(Foto: Doyoung Instagram)

Gong Myung vyjadril svoju vďaku prostredníctvom príbehov na Instagrame. Zdieľal fotografie nákladného auta, ako aj roztomilé nálepky s fotkami Gong Myunga a Doyoungových bábätiek.Nálepka hovorí, že „Gong Myung je najlepší“ bola navrhnutá so šípkami, ktoré konkrétne hovoria, ktorý brat je ktorý, „Starší brat Gong Myung“, ktorý ukázal na herca, a šípkou ukazujúcou na Doyounga s nápisom „Mladší brat Doyoung“.

Gong Myung zdieľal fotografiu s popisom „Roztomilé“ a vysmiatou nálepkou.

NCT Doyoung(Foto: Gong Myung Instagram Stories)

Transparent na vrchu kamióna s kávou žartom hovorí „Krv je hustejšia ako voda“, čo herec zdieľal s titulkom „Milujem ťa, Doyoung“.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Krystal, Jinyoung a Cha Tae Hyun odhaľujú zvláštne kúzla „Policajnej univerzity“ + dráma uvádza nové zábery Krystal

Naozaj, puto tých dvoch je dokonalé. To je jeden z hlavných dôvodov, prečo sú Gong Myung a Doyoung obľúbenými súrodencami v tomto odvetví.

Gong Myung o svojej novej dráme „Lovers of the Red Sky“

28-ročný herec debutoval na malom plátne pred šiestimi rokmi. V tých rokoch si Gong Myung vybudoval meno ako jeden z najsľubnejších juhokórejských hercov svojej generácie.

Herec Gong Myung(Foto: Gong Myung Instagram)

Gong Myung sa objavil v populárnych drámach „Revolutionary Love“ a „Be Melodramatic“.

Jeho najvýznamnejším dielom bol dramatický seriál tvN z roku 2017 „The Bride of Habaek“ s herečkou „Run On“ Shin Se Kyung, hercom „Start-Up“ Nam Joo Hyuk, hercom „Uncontrollably Fond“ Lim Ju Hwan a „Prison Playbook“ herečka a f(x) členka Krystal Jung.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Herečka z 'Itaewon Class' Kim Hye Eun zdieľa svoje myšlienky o svojej úlohe hlučnej hlásateľky správ v novej dráme 'The Road'

Gong Myung hrá princa Anpyeonga vo svojej novej romantickej historickej fantasy dráme „Lovers Of The Red Sky“, ktorý sa túla za krásou. Má zmysel pre slová a príjemnú osobnosť.

Princ Anpyeong je slobodomyseľný a miluje písanie básní a listov. Hoci vonku pôsobí romanticky a veselo, jeho srdce je plné osamelosti.

Námet a herecké obsadenie filmu „Lovers Of The Red Sky“.

Nová dramatická séria 'Lovers Of The Red Sky'' je historická fantasy romantická dráma založená na diele Jung Eun Gwol, 'Lovers Of The Red Sky'. Rozpráva nádherne mystický príbeh o maliarovi menom Hong Chun Gi, ktorý prvýkrát vstúpil na maliarsku akadémiu, no má jedinečné a výrazné estetické zručnosti a znalosti.

Kim Yoo Jung(Foto: Instagram Kim Yoo Jung)

Herečka z filmu „Láska v mesačnom svetle“ Kim Yoo Jung preberá úlohu Hong Chun Gi oproti filmu Dr. Romantický 2' herec Ahn Hyo Seop, ktorý hrá rolu Ha Ram.

Ahn Hyo Seop(Foto: Správy 1 Kórea)

Herec z 'Oh My Ghost' Kwak Si Yang, skúsení herci Kyo Kyu Pil a Kim Kwang Kyu sú tiež súčasťou drámy.

(Foto: Twitter)

Nová a svieža kombinácia obsadenia vyvoláva u fanúšikov vzrušenie, keďže Kim Yoo Jung, Ahn Hyo Seop, Gong Myung a Kwak Siyang po prvýkrát spolu na malej obrazovke.

Očakáva sa, že „Lovers Of The Red Sky“ splní veľké očakávania divákov.

Ďalšie podrobnosti a dátum vydania „Lovers Of The Red Sky“.

Novú drámu SBS 'Lovers Of The Red Sky' napísal scenárista Ha Eun a režíroval ju filmár Jang Tae Yoo, ktorý režíroval aj populárnu drámu v Južnej Kórei 'My Love From the Star'.

'Lovers of the Red Sky' je naplánovaná na premiéru na SBS v auguste.

Sledujte KDramastars a získajte ďalšie aktualizácie Kdrama, KMovie a celebrít!KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Elijah Mully.