Najhorúcejšie a najväčšie kórejské hviezdy Lee Jong Suk, Jaehyun z NCT a ďalší predviedli kolekciu pánskeho oblečenia Prada jeseň-zima 2022.

Pokračujte v čítaní pre ďalšie podrobnosti.

Lee Jong Suk, Jaehyun z NCT, Song Kang a ďalší Stun v kolekcii pánskeho oblečenia Prada jeseň-zima 2022

16. januára sa konečne stala očakávaná a elegantná módna prehliadka Prady. Účinkujú známe tváre v Hallyu, menovite Lee Dong Wook, Lee Jong Suk, NCT Jaehyun, Hwang In Yeop, Song Kang, Lee Jae Wook, Mingyu zo Seventeen a The Boyz's Younghoon a Juyeon.Jaehyun, Lee Jong Suk, Song Kang a ďalší z NCT vyžarujú dokonalosť na módnej prehliadke pánskeho oblečenia Prada jeseň-zima 2022(Foto: NCT Jaehyun, Lee Jong Suk a Instagram Song Kang)

Tieto idoly a herci, ktorí sú stálymi úspechmi v hudbe a herectve, prejavili svoj záujem o svet módy a zúčastnili sa módnej prehliadky Prada online. Keďže stále existuje množstvo prípadov COVID, podujatie sa konalo virtuálne, v rámci ktorého majú rôzni módni nadšenci stále prístup na dráhu aj z pohodlia domova.

Keďže celebrity nemajú možnosť sa na prehliadke fyzicky zúčastniť, pochválili sa predmetmi z najnovšej kolekcie prostredníctvom svojho oficiálneho Instagramu.

Lee Jong Suk

Majster K-drama romantiky Lee Jong Suk sa zamračil, keď sa rozhodol nosiť tašku Prada's Triangle spolu s dlhými rukávmi s potlačou a čiernymi nohavicami.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Jongsuk Lee (@jongsuk0206)

Lee Dong Wook

Bývalý Grim Reaper si dal pauzu od svojich hereckých projektov a prejavil záujem o módu, keď mal na sebe celé čierne nohavice, koženú bundu a tašku Prada's Triangle.

Lee Dong Wook(Foto: Instagram Lee Dong Wooka)

Jaehyun z NCT

Po úspechu ich offline dvojdňového koncertu sa Jung Jaehyun okamžite premenil z idolu na exkluzívny model značky Prada.

Vo svojich najnovších príspevkoch sns vidno člena NCT, ktorý nosí jarnú kolekciu Prada, ktorá ešte nebola uvedená do obchodov. Taška, ktorá bola súčasťou jeho outfitov, je jedným z nových produktov Prady, ktorý si získava nový záujem verejnosti.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Herci Namoo odhaľujú lákavé zábery zo zákulisia Song Kang pre jeho pozdrav sezóny 2022

Jaehyun, Lee Jong Suk, Song Kang a ďalší z NCT vyžarujú dokonalosť na módnej prehliadke pánskeho oblečenia Prada jeseň-zima 2022(Foto: Instagram Junga Jaehyuna)

Pieseň Kang

„Napriek tomu“ herec Song Kang sa teraz stáva prominentným vo svete módy. Do zoznamu hviezd sa zapísal v červenej koženej bunde a bielej taške Prada.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom 송강 (@songkang_b)

Hwang In Yeop

Späť na dráhu je herec Hwang In Yeop z filmu 'True Beauty' a '18 Again'. Čierny kardigan hviezdy, ktorý vyzerá šik a žiarivo, sa spojil so svetlomodrým vnútorným topom.

Hwang In Yeop(Foto: Instagram Hwang In Yeop)

Lee Jae Wook

V týchto dňoch sa mimoriadne snaží herec Lee Jae Wook z filmu „Extraordinary You“. Hoci mal herec nabitý program, vždy sa dobre postaral o svojich fanúšikov jednoduchými gestami, ktoré pozná. Mal na sebe koženú bundu Prada v žltej farbe.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom 이재욱 (@jxxvvxxk)

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Lee Hyun Yi si vybral Nam Joo Hyuk a Jang Ki Yong za populárnych hercov K-drama v modelingovom priemysle

Kto z týchto kórejských hviezd mal najlepšie oblečenie? Podeľte sa s nami o svoje myšlienky v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.