Potvrdzuje sa, že dátum vydania „Pixels“ je stanovený na 24. júla 2015 podľa správy IMBD. Hollywood Reporter predtým uviedol, že dátum vydania Pixels, v ktorých hlavnú úlohu hrá herec zo seriálu The Wedding Singer Adam Sandler a herec z filmu Game Of Thrones Peter Dinklage, bol stanovený na 15. mája 2015.

3D animovaný film naživo sleduje príbeh skupiny šampiónov arkádových hier z 80. rokov. Budú požiadaní o pomoc pri obrane Zeme pred mimozemskými útočníkmi, ktorí si naše klasické arkádové hry nesprávne vyložili ako vyhlásenie vojny. Ďalšími hercami sú Josh Gad, Kevin James, Michelle Monaghan a Brian Cox.

Dôvod posunutia dátumu premiéry zatiaľ nebol vysvetlený. V máji budú predstavené filmy 'Fury Road', 'Pitch Perfect 2', 'Spy In' a 'Avengers: Age of Ultron' od Marvelu. Všetky spomínané filmy sú považované za konkurencieschopné vďaka ich úspešnej pokladni.

Keďže dátum vydania 'Pixels' pripadá na júl, bude sa teraz porovnávať priamo s remakom 'Poltergeist' a 'Trainwreck' s Amy Schumer v hlavnej úlohe.

Súvisiace správy: 'The Ridiculous 6' Adama Sandlera sa nepresadí, pretože Warner Bros. už nerokujú o natočení tohto filmu. Podľa Hollywood Reporter má herec na konte štyri celovečerné filmy exkluzívne pre Netflix, čo by mu dalo poriadne zabrať. Ďalšie pripravované filmy Sandlera sú „Hotel Transylvania 2“ a „Pixels“. Publikácia tiež pridala, že existuje možnosť vytvoriť „Grown Ups 3“.

Pozrite si krátky klip k filmu „Pixels:“