Jediná Christina Aguilera prichádza do 'Nashvillu'! V úplne novej epizóde hitu hudobnej drámy ABC na budúci týždeň vystúpi spevácka superstar a 'The Voice' Christina Aguilera v hlavnej úlohe Jade St. John - a dokonca debutuje s novou originálnou hudbou! Po tohtoročnom vystúpení indie senzácie Rona Popea tím v Nashville zintenzívni na budúci týždeň ďalšiu dávku sily hudobnej hviezdy. Čo ešte môžeme očakávať od 'Nobody Knows But Me' (S03E18)? Pokračujte v čítaní, kde nájdete množstvo spoilerov 3. sezóny „Nashville“ vrátane úplne podrobného súhrnu 18. epizódy!

Čo bude ďalej na „Nashville“ od ABC? Upozornenie: dopredu spojlery!

Po dnešnom 'This Just Ain't A Good Day For Leavin', Epizóde 17 3. série, budú fanúšikovia zúfalo očakávať ďalšiu epizódu - a bude to mimoriadne úžasná show!ABC práve vydala a tlačová správa ktorá ukazuje presne to, čo sa dá očakávať, čo potvrdzuje, že 'Hosťujúca hudobná senzácia Christina Aguilera, ocenená cenou Grammy, hrá Jade St. John v 'Nashville'' ABC.

Máte záujem o podrobnejšie spoilery? Máme vás pokope!

Podľa oficiálnej tlačovej správy ABC v 'Nobody Knows But Me' (S03E18), 'S príchodom svojej bývalej snúbenice do Nashvillu sa Jeff ocitá zoči-voči Jade St. John (hrá ju Christina Aguilera). '

Ale kto vlastne je postava Christiny Aguilery Jade St. John? A akú drámu popová hviezda rozprúdi?

„Jeff, silný popová hviezda v Nashville na turné, je nútený prehodnotiť svoju minulosť a pracovať so ženou, ktorá kedysi hrala veľkú úlohu v jeho osobnom aj profesionálnom živote,“ vysvetľuje synopsa.

'Medzitým sa Deacon naďalej vyrovnáva so svojou diagnózou rakoviny - tajomstvom, ktoré veľmi ťaží jeho rodinu - najmä Maddie, ktorá sama bojuje so správami,' pokračuje synopsa ABC.

„Zatiaľ čo sa Juliette po narodení svojej dcéry chce vrátiť do práce, rýchlo zistí, že vyváženie materstva a hudobnej kariéry je prinajmenšom náročné, zatiaľ čo Avery zápasí so svojimi vlastnými povinnosťami a svojimi kolegami z kapely Triple Exes v 'Nashville' vysielať v STREDU 15. APRÍLA (22:00 – 23:00 ET) v televíznej sieti ABC,“ uzatvára tlačová správa k pripravovanej epizóde.

18. epizódu 3. série „Nashville“ napísali David Gould a Monica Macer a režírovala ju Callie Khouri.

Okrem stálic seriálu a Christiny Aguilery hosťujú v 'Nobody Knows But Me' (S03E18) 'Aubrey Peoples ako Layla, Ed Amatrudo ako Glenn Goodman, David Alford ako Bucky Dawes, Keean Johnson ako Colt Wheeler, Monica Plante ako Natasha, Kyle Dean Massey ako Kevin Bicks a Nick Jandl ako Dr. Caleb Rand,“ uvádza sa v tlačovej správe ABC.

Tešíte sa, že Christina Aguilera sa objaví v 'Nashville'?

Našťastie ABC urobilo fanúšikom obrovskú láskavosť a zverejnilo skorú ukážku nadchádzajúceho vystúpenia legendárnej popovej hviezdy!

Pozrite si video s ukážkou 3. sezóny 'Nashville', epizóda 18 nižšie, kde nájdete ochutnávku toho, čo príde:

Na čo sa ešte môžete tešiť v 2. sérii, epizóde 18? Budete musieť počkať a uvidíte!

Nenechajte si ujsť porotkyňu 'The Voice' Christinu Aguileru a herecké obsadenie 'Nashville' v 'Nobody Knows But Me' (S03E18) v stredu 15. apríla o 22:00 na ABC!