Nakoniec sa dlhé čakanie skončilo, pretože na malej obrazovke debutovala dlho očakávaná Kdrama 'Nevertheless' s Han So Hee a Song Kangom v hlavných úlohách.

Táto romantická séria, ktorá mala premiéru 19. júna, je najnovšou sobotnou drámou, ktorá predstavuje zložitý vzťah Park Jae Uhn a Yoo Na Bi.

Napriek tomu Song Kang a Han So Hee(Foto: Oficiálny Instagram JTBC)

Uprostred humbuku na sociálnych sieťach dráma JTBC nedokázala prekonať hodnotenie svojho predchodcu.Podľa Nielsen Korea rating sledovanosti filmu „Napriek tomu“ získal celoštátne 2,2 percenta, čo je výrazný pokles oproti predchádzajúcej dráme JTBC s rovnakým časovým úsekom.

Pripomeňme si, že 'Undercover' s Ji Jin Hee a Kim Hyun Joo sa počas svojho debutu podarilo dosiahnuť celoštátny priemer 3,5 percenta.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Lee Seung Hyub z N.Flyinga sa pripojí k Song Kangovi a Han So Hee v pripravovanej dráme JTBC „Nevertheless“

Najdôležitejšie udalosti z 1. epizódy:

Yoo Na Bi's First Heartbreak

Romantická dráma zobrazuje toxický vzťah Yoo Na Bi (Han So Hee) s jej súčasným priateľom.

'Napriek tomu' epizóda 1 ukázala študentku umenia oblečenú v bielom a vyzerala nádherne, keď navštívila umeleckú galériu.

Keď držala kyticu červených ruží, pozerala na bizarnú sochu s názvom „Na Bi“, čo znamená motýľ. Návštevníci sa zhromaždili okolo umeleckého diela a hovorili o tom, aké to bolo zvláštne.

Ďalšia scéna ukazuje, aký manipulatívny bol jej priateľ. Dokonca aj jej zelený lak na nechty sa mu stal veľkou vecou.

Našťastie netrvalo dlho a pristihla svojho priateľa, ako ju podvádza a bozkáva inú ženu. Počas ich rande sa s ním rozhodla rozísť.

'Láska. Dostane sa po nej a bezmocne sa rozplynie. To nie je nič. Aj môj vzťah sa tak skončil,“ vysvetlila v hlasovom prejave.

Park Jae Uhn sa stretáva s Yoo Na Bi

Yoo Na Bi, ktorá sedí sama v bare, stretáva Park Jae Uhn (Song Kang).

Toto bolo jej prvé stretnutie s mladším študentom umenia, ktorý ležérne kráčal vedľa nej.

„Ty si sem prišiel prvý,“ povedal Na Bi, len aby si uvedomil, že sa mýlil a myslel si, že to bolo jeho rande naslepo, So Ri.

Kvôli svojej zamilovanosti do motýľov Park Jae Uhn zrušil svoje rande a rozhodol sa stráviť čas s Na Bi.

Počas pitia a hry šípok Park Jae Uhn vedela o svojom minulom vzťahu a o tom, ako sa veci skončili medzi Na Bi a jej predchádzajúcim priateľom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný oficiálnym Instagramom drámy JTBC (@jtbcdrama)

Zaujímavé je, že predtým, ako ukončil ich nečakané prvé stretnutie, nakreslil jej na ruku motýľa, ktorý jej slúži ako pripomienka, aby naňho nezabudla napriek tomu, že nepovie jeho meno.

Ministretnutie študentov umenia

Po jej nečakanej noci s Park Jae Uhnom sa zdá, že ho nedokáže dostať z mysle.

Potom ju jej priateľ Oh Bit Na (Yang Hye Ji) pozval, aby sa stretla s ich kolegami zo študentov umenia.Pôvodne plánovala dokončiť svoju šablónu, ale Bit Na ju presvedčil, aby sa k nim pridala.

Pred barom narazila do Park Jae Uhna, ale predstierala, že sa nepozná, a použila to na prekonanie. Tu sa tiež dozvedela viac o Park Jae Uhnovi.

Vodopády Yoo Na Bi pre Park Jae Uhn

Po večeri sa zdá, že Yoo Na Bi je teraz bezhlavo s Park Jae Uhnom, ale nebola si istá jeho pocitmi.

„Park Jae Uhn ma neustále núti premýšľať tak, ako to robil môj otravný ex,“ povedala si a dodala: 'Je také hlúpe čítať príliš veľa do nezmyselných vecí,' pri maľovaní sám v triede.

Potom ju prekvapil Park Jae Uhn, keď prišiel za ňou.Tam sa rozhodol stráviť čas s Na Bi, kým ona dokončí svoju sochu.

Potom sa duo vybralo do parku, kde mali hlboký rozhovor o živote a láske.

Na Bi otvorila, že sa chce zapísať ako výmenná študentka len preto, že chce ísť ďaleko z Kórey.

Tentoraz videla inú stránku Park Jae Uhna, vďaka čomu sa do neho zamilovala ešte viac.

ČÍTAJ VIAC: K-Drama „Nevertheless“ odhaľuje srdcervúce fotografie Song Kang a Han So Hee

KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Geca Wills