Jednou z najočakávanejších dramatických sérií roku 2021 je špionážna akcia MBC „The Veil“ (známa aj ako „Black Sun“), v ktorej hrá herec Namgoong Min z filmu „Remember: War of the Son“.

27. augusta 'The Veil' zverejnilo svoje tretie akčné dramatické video, ktoré zdôraznilo úžasné herecké výkony, ako aj bojové schopnosti hlavného predstaviteľa Namgoonga Mina.

Namgoong Min bojuje o život vo filme The Veil

Nam Goong Min v(Foto: Oficiálny účet MBC Drama)

Hviezda 'The Veil' Namgoong Min získala veľkú pozornosť a chválu od verejnosti svojou vynikajúcou špionážnou akciou.Namgoong Min je jedným z najuznávanejších hercov v tomto odvetví, pretože hral v populárnych a úspešných drámach „Dievča, ktoré vidí vôňu“, „Krásny Gong Shim“, „Dobrý manažér“, „Človek človeku“ a „Doktori“. .'

27. augusta MBC odhalilo tretie video s ukážkou pre nový piatkový a sobotný dramatický seriál. Tretí teaser obsahoval veľkolepú špionážnu akciu Namgoonga Mina, ktorý hrá úlohu elitného špeciálneho agenta Han Ji Hyuka.

Závoj(Foto: MBC Oficiálny Instagram)

Na zverejnenom videu boli zobrazené jazvy z boja Han Ji Hyuka po celom tele, keď jeho prenikavé oči skenovali podozrivé okolie, čím sa maximalizovalo napätie.

Keď sa na seba pozrie do zrkadla, začne si lámať hlavu nad tým, čo sa mu stalo pred rokom, čo malo za následok stratu pamäti.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Nová dráma MBC „The Veil“ vydáva nový čiernobiely plagát s charizmou Namgoong Min

Okrem toho Namgoong Min a divoká honba jeho nepriateľa naďalej podnecovali zvedavosť divákov.

Namgoong Min v(Foto: MBC Instagram)

Tretie video s ukážkou zdôraznilo charizmu a sršajúcu príťažlivosť herca Namgoonga Mina, ktorý sa premenil na agenta Národnej spravodajskej služby (NIS), čo umocnilo očakávania a očakávania potenciálnych divákov.

Zhrnutie a produkcia „The Veil“.

(Foto: MBC)

Pripravovaná špionážna akčná dráma stanice MBC „The Veil“ vyhrala v roku 2018 súťaž MBC Drama Screenplay Contest od spisovateľa Parka Seoka Ho. Režíruje ho filmár Kim Seong Yong, brilantná myseľ stojaca za úspešnými drámami 'Deti vo väzení' a 'My Love Healing'.

Herečky Park Ha-sun , Kim Ji Eun, Jang Young Nam a Kwon So Hyun sa tiež zúčastnia novej dramatickej série.

MOŽNO SA TI BUDE PÁČIŤ: Herec z filmu „Crash Landing on You“ Yoo Soo Bin a Apink's Naeun ukazujú skvelú dynamiku a priateľstvo s Ryu Jun Yeol v novej dráme

Herci Kim Do Hyun, Park Ji Woo, Lee Geung Yong a Kim Byung Ki sú tiež súčasťou obsadenia.

Dátum vydania „The Veil“ a kde ho sledovať

Závoj(Foto: MBC Oficiálny Instagram)

Špeciálna dráma k 60. výročiu MBC 'The Veil' je naplánovaná na premiéru 17. septembra o 22:00. KST na MBC.

Nová dráma „The Veil“ bude k dispozícii aj na online streamovanie vo formáte wavve.

ICYMI, sledujte Závoj ' teaser tu:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný úradníkom MBC DRAMA (@mbcdrama_now)

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: Hani z EXID sa premení na atraktívnu urologičku v pripravovanej dráme „You Raise Me Up“ s Yooo Si Yoon + zdieľa to, čo považuje za náročné na svojej novej postave

Sledujte KDramastars a získajte ďalšie aktualizácie Kdrama, KMovie a celebrít!

KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Elijah Mully.