Členovia obsadenia filmu „Twenty Five, Twenty One“ Nam Joo Hyuk, Kim Tae Ri, WJSN Bona, Choi Hyun Wook a Lee Joo Myung sa lúčia horkosladko a odhaľujú v dráme svoje nezabudnuteľné spomienky.

Nam Joo Hyuk, Kim Tae Ri, More Say Farewell To „Twenty Five, Twenty One“

Úspešná séria „Twenty Five, Twenty One“, ktorá osem týždňov dominovala rebríčkom Netflixu a ďalším víkendovým drámam, konečne zatvorila svoje závesy.

„Twenty Five, Twenty One“ zobrazuje príbehy piatich priateľov, ktorých stvárnili Nam Joo Hyuk, Kim Tae Ri, WJSN Bona, Choi Hyun Wook a Lee Joo Myung, ktorých sny ohrozujú nečakané životné výzvy a nešťastia.(Foto: tvN Drama Official)
Kim Tae Ri

Keď dráma zatvorila opony, herci filmu „Twenty Five, Twenty One“ sa s drámou rozlúčili a podelili sa o svoje najnezabudnuteľnejšie dramatické scény!

Kim Tae Ri vyjadrila svoju vďačnosť divákom, ktorí ju podporovali ako zlatú medailistku Na Hee Do počas celého vysielania drámy.

'Na 'Twenty Five, Twenty One' nebudem môcť zabudnúť veľmi dlho,' povedala herečka a vyjadrila ľútosť nad záverom drámy.

(Foto: tvN Drama Official)
Nam Joo Hyuk

Vyjadrila tiež, ako veľmi miluje svoju postavu v dráme, pričom Na Hee Do označila za „najskvelejšieho človeka, akého som kedy stretla“.

Ďalej Nam Joo Hyuk úprimne poďakoval svojim kolegom z obsadenia, štábu a produkčnej jednotke, ktorí tvrdo pracovali pri vytváraní drámy.

(Foto: tvN Oficiálny Instagram)
Nam Joo Hyuk, Kim Tae Ri

Herec sa zároveň poďakoval divákom, že ich príbehy naladili až do úplného konca. Na druhej strane, WJSN Bona sa cíti vďačná za to, že je súčasťou tímu Tae Yang a stretáva úžasných ľudí prostredníctvom drámy.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: „Twenty Five, Twenty One“ Episode 16: Nam Joo Hyuk, horkosladký príbeh Kim Tae Ri končí

Hoci je z jeho záveru smutná, milovala byť Go Yu Rim. Vďaka 'Twenty Five, Twenty One' sa veľa naučila, veľa cítila a premýšľala o veciach.

(Foto: tvN Drama Official)
WJSN Bona (Foto: tvN Drama Official)
WJSN Bona

Choi Hyun Wook, ktorý hral ako Moon Ji Woong, sa cíti poctený, že je súčasťou megahitovej série. Herec je tiež vďačný producentom, ako aj svojim kolegom, najmä za to, že ho viedli ako začínajúceho herca.

Napokon, Lee Joo Myung, ktorá sa zhostila úlohy Ji Seung Wana, nechce svoju postavu pustiť z rúk. Zdieľala, že do svojej úlohy vložila veľa myšlienok a úsilia. Keďže to malo úspech, dlho by na to nedokázala zabudnúť.

(Foto: tvN Drama Official)
Choi Hyun Wook (Foto: tvN Drama Official)
Lee Joo Myung

„Ďakujem všetkým – scenáristom, režisérom, divákom – ktorí plakali a smiali sa spolu so mnou. Vrátim sa k dráme, aby som znovu spojil svoju mladosť,“ dodal Lee Joo Myung.

Produkčná jednotka 'Twenty Five, Twenty One' tiež vyjadrila svoju vďaku divákom, ktorí drámu podporovali a milovali ju od začiatku až do konca.

Herecké obsadenie „Twenty Five, Twenty One“ odhaľuje nezabudnuteľné dramatické scény

Herci filmu „Twenty Five, Twenty One“ sa obzreli späť a hovorili o svojich obľúbených dramatických scénach.

Kim Tae Ri si vybrala koniec 2. epizódy, kde povedala Baek Yi Jin (Nam Joo Hyuk), že by mali byť šťastní bez toho, aby o tom niekto iný vedel.

(Foto: tvN Drama Official)
Kim Tae Ri

Vysvetlila: 'Je to perfektná scéna, kde sa všetko práve zišlo s Nam Joo Hyukom.'

Medzitým si Nam Joo Hyuk vybral koniec 10. epizódy, v ktorom si hlavní herci drámy užívajú studený vánok vzduchu na pláži.

(Foto: tvN Drama Official)
Nam Joo Hyuk (Foto: tvN Drama)
Hrajú: Kim Tae Ri, Nam Joo Hyuk, WJSN Bona, Choi Hyun Wook, Lee Joo Myung

„Piati mladíci pripomínajú oceán, kombináciu najpokojnejšieho mora a zúrivých vĺn,“ povedal Nam Joo Hyuk. 'Zdá sa, že mladí ľudia, ktorí tam stoja, sú ako my.'

WJSN Bona si vybrala potápačskú scénu Go Yu Rim v epizóde 8 ako svoju obľúbenú so slovami: 'Som k nej pripútaná, a preto to v mojej mysli zostáva veľmi živé.'

(Foto: tvN Drama Official)
Kim Tae Ri, WJSN Bona

„Pred natáčaním som sa obával, či dokážem odviesť dobrú prácu. Dala som do toho veľa úsilia, najmä keď moja postava nemala inú možnosť ako skákať,“ vysvetlila WJSN Bona s úprimným citom pre svoju rolu.

Choi Hyun Wook si za svoje najnezabudnuteľnejšie scény v dráme vybral plážový výlet a scény s krádežou vankúšov.

(Foto: tvN Drama)
Kim Tae Ri, Choi Hyun Wook (Foto: tvN Drama)
Nam Joo Hyuk, WJSN Bona, Lee Joo Myung

'Už to nie sú len 'nejaké scény', ale skôr 'vzácna spomienka', na ktorú sa v budúcnosti určite pozriem,“ vysvetlila vychádzajúca hviezda.

Nakoniec si Lee Joo Myung vybrala hlboký rozhovor svojej postavy s jej matkou v epizóde 12 ako svoju obľúbenú scénu.

ČÍTAJ VIAC: „Twenty Five, Twenty One“ Episode 15: Testy na diaľku Nam Joo Hyuk, vzťah Kim Tae Ri

„Ji Seung Wan bude na každého pôsobiť ako zrelá a odolná, ale v tejto epizóde ukázala svoju detskú stránku,“ vysvetlil Lee Joo Myung, „preto je to pre mňa také nezabudnuteľné. Prejavila veľa emócií, s ktorými sa mohol stotožniť každý.“

Twenty Five, Twenty One Stills(Foto: oficiálny Instagram tvN)
Twenty Five, Twenty One Stills (Foto: oficiálny Instagram tvN)
Twenty Five, Twenty One Stills

Herci filmu „Twenty Five, Twenty One“ vyjadrili ľútosť nad záverom drámy, no neustále cítili vďačnosť voči divákom, ktorí ich podporovali počas celého vysielania.

Ďalej 'Twenty Five, Twenty One' skončilo v nedeľu 3. apríla o 21:10. KST na tvN.

Aká je vaša najobľúbenejšia scéna v dráme? Podeľte sa o to s nami v komentároch nižšie!

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Elijah Mully.