Tieto drámy vás prinútia cítiť niečo, čo tak bolí, ale zároveň je to také dobré. Viete, čo myslím, však?

'Strong Woman Do Bong Soon' má hlavnú hviezdu Park Bo Young stvárnenie postavy človeka, ktorý sa narodil so supersilovou schopnosťou a ktorý túži byť tvorcom hry. Stretáva sa s Ahn Min Hyukom, ktorého hrá Park Hyung Sik , ktorý je generálnym riaditeľom hernej spoločnosti. Ahn Min Hyuk potrebuje silného bodyguarda a potom si najme Do Bong Soon s ďalším bonusom, ktorý jej umožní vyvinúť hru, ktorú chce.

Nakoniec Min Hyuk zistí, že je do dámy zamilovaný. Nanešťastie má oči upreté na In Gook Doo, svoju prvú lásku. In Gook Doo hrá Ji Soo , ktorý hrá policajta a za kamaráta považuje len Bong Soona. Spoiler varoval, nakoniec zistil, že je niečo viac ako jeho kamarátka, ale už bolo neskoro.  • ' Bola Pekná milostný trojuholník medzi Kim Hye Jin, Ji Sung Joon, Kim Shin Hyuk

Herečka vo filme 'She Was Pretty' Hwang Jung Eum , v úlohe Kim Hye Jin. Je to žena, ktorá bola fyzicky organizovaná a obľúbená medzi chlapcami ako tínedžer, ale nakoniec vyrástla a starala sa o svoj vzhľad o niečo menej. Potom ju zamestnali v časopise, kde hrala jej prvá láska Ji Sung Joon Park Seo Joon , je temperamentný šéf, ktorý sa práve vrátil zo zahraničia. Sung Joon bol hlboko zamilovaný do Hye Jin, keď boli mladí, ale nedokázali ju rozpoznať ako dospelú.

Zatiaľ čo Sung Joon nedokáže zistiť, kto skutočne Hye Jin je, Kim Shin Hyuk, ktorú hrá Super Junior's Choi Siwon , vojde do obrazu a zo všetkých síl sa snaží ukradnúť jej srdce. Miluje ju takú, aká je, a nezdá sa, že by mu na jej fyzickom vzhľade záležalo, a práve tu nastupuje syndróm druhého vedenia. Ťažko.

  • ' dedičia “ milostný trojuholník medzi Cha Eun Sang, Kim Tan, Choi Young Do

Dobre, takže ak naozaj chcete hovoriť o milostnom trojuholníku K-drama, ktorý sa stal jedným z tých, ktoré si určite zapamätáte, je to milostný trojuholník medzi Cha Eun Sang ( Park Shin Hye ), KimTan ( Lee Min Ho ) a Choi Young Do ( Kim Woo Bin ).

V tejto dráme je Cha Eun Sang chudobným dievčaťom, ktoré dostalo šancu navštevovať elitnú súkromnú školu spolu s Young Do a Kim Tan. Tieto tri postavy sú v intenzívnom milostnom trojuholníku.

Hlavným dôvodom, prečo tento milostný trojuholník bolí, ale zároveň sa cíti dobre, je Choi Young Do. Nevieme presne rozlíšiť prečo, ale možno kvôli neistote, ktorú má hlboko vo svojom srdci, a tiež kvôli jeho nahnevanej osobnosti, vďaka ktorej sa ľudia do tohto zlého chlapca zamilovali. Všetci ho vidia ako tvrdého muža, ale keď príde na Cha Eun Sang, je hladší ako marshmallow. A skutočnosť, že jeho rival bol jeho bývalý najlepší priateľ, tiež urobila z tejto série horkosladký milostný trojuholník.