Herec z 'Live On' a člen NU'EST Hwang Minhyun je potvrdený, že sa tento rok vráti na scénu drámy s romanticko-fantastickým seriálom 'Return' po boku Jung So Min, Lee Jae Wooka a ďalších!

Fantasy romantická dráma TVN Return predstavuje hlavnú úlohu

Viaceré médiá informovali 3. marca o tom, že Hwang Minhyun je potvrdený ako hviezda v najnovšom seriáli TVN 'Return', tiež známej ako 'Hwanhon'. Dráma sa má vysielať tento rok.

Svoju účasť na pripravovanom projekte ohlásili okrem člena NU'EST aj Shin Seung Ho, Yoo Joon Sang, Oh Na Ra a Jo Jae Yun.NIE(Foto: Hwang Minhyun Instagram | Jung So Min Instagram | C-Jes Entertainment)
NU’EST Hwang Minhyun sa pripojil k Jung So Min a Lee Jae Wookovi v New Fantasy Romance Dráme

Fantasy-romantická dráma Návrat zobrazuje príbeh dvoch ľudí, ktorých osud sa zvrtne po vypití čarovného moku. Odvtedy sú už predurčení byť jeden druhému po boku a prekonávať a rásť na pozadí krajiny, ktorá v histórii ani na mape neexistuje.

Čo zatiaľ vieme o dramatickom comebacku Hwanga Minhyuna „Return“

Lee Jae Wook prevezme úlohu Jang Wooka, ušľachtilého, no nezbedného mladého majstra klanu Jang. Má tajomstvo, o ktorom je zvedavý každý v jeho meste.

Lee Jae Wook(Foto: Lee Jae Wook Instagram)
Lee Jae Wook

Jung So Min na druhej strane hrá postavu Mu Deok, dámy s charizmatickou dušou, ale so slabým telom. Je učiteľkou Jang Wooka a kvôli rozdielom sa takmer často hádajú.

mladý tak min(Foto: Jung So Min Instagram)
mladý tak min

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: Lee Joon, Kang Han Na Ukážku ich romantiky v čítaní scenára „Red Single Heart“

Hwang Minhyun je Seo Yul, geniálny chlapík z ich klanu a majiteľ Mujaguk Maengmulmi. Je známy svojim vzhľadom, charakterom a vtipom. Seo Yul je vysnívaným chlapom každej ženy v jeho meste. Ale aj keď má všetko, nedokázal upútať pozornosť dievčaťa, ktoré sa mu páči, a tak sa mu už z diaľky tajne páči.

Hwang Minhyun(Foto: Oficiálny instagramový účet Hwang Min Hyuna)
NU’EST Hwang Minhyun sa pripojil k Jung So Min a Lee Jae Wookovi v New Fantasy Romance Dráme

Pridáva sa k nim aj stúpajúci herec Shin Seung Ho, ktorý sa predstaví v úlohe Go Wona, dvojtvárneho korunného princa Veľkej vlasteneckej ríše. Má za cieľ byť veľkorysým a dobromyseľným panovníkom len pred svojím ľudom.

Shin Seung Ho(Foto: King Kong z Instagramu Starship)
Shin Seung Ho

Skvelí herci Yoo Jun Sang, Oh Na Ra a Jo Jae Yun budú tiež hrať vo fantasy-romantickom seriáli Návrat.

Okrem hviezdneho obsadenia púta pripravovaná dráma pozornosť divákov aj pre svoj talentovaný tím. Kreatívni jednotlivci Hong Jong Eun a Hong Mi Ran, všeobecne známi ako „Hong Sisters“, ktoré napísali „Hotel Del Luna“, budú spolupracovať s režisérom „Čo sa deje s ministrom Kimom“ a režisérom „Dotkni sa svojho srdca“ Park Jun Hwa.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Aktualizácia obsadenia „Playful Kiss“ 2021: Tu je to, čo robili Kim Hyun Joong, Jung So Min, Lee Tae Sung a ďalší

Čo si myslíte o dramatickom comebacku Hwanga Minhyuna s Jung So Min a Lee Jae Wook? Podeľte sa s nami o svoje komentáre!

Navštívte KDramastars pre ďalšie kórejské drámy, filmy a správy o celebritách.

Toto napísal Shai Collins. KDramastars vlastní tento článok.