Na In Woo sa konečne stretol s publikom, keď sa objavil v najnovšej epizóde drámy KBS 'River Where the Moon Rises.'

Na In Woo(Foto: Oficiálny Instagram KBS)

Keď sa diváci dozvedeli, že Na In Woo bude hrať rolu On Dal, nevedeli sa dočkať jeho prvého vystúpenia v seriáli. A kvôli populárnemu dopytu sa produkčný tím rozhodol, že namiesto toho, aby jeho postava vstúpila do epizódy 9, okamžite ju presunuli na pokročilý plán.

Na In Woo srdečne privítali herci a zamestnanci filmu „River Where the Moon Rises“

Počas drámy vysielanej 8. marca On Dal (Na In Woo) poslal Pyeongganga (Kim So Hyun) do paláca a vrátil sa k svojim priateľom Tara Jin (Kim Hee Jeong) a Tara San (Ryu Eui Hyeon). Na In Woo už ukázal svoje úžasné akčné kúsky, keď zachránil Pyeonggangovho nevlastného otca. Novinka On Dal dokázala na divákov filmu „River Where the Moon Rises“ zapôsobiť silným dojmom.Na In Woo(Foto: Oficiálny Instagram KBS)

26-ročný herec dokonale vyjadril postavu On Dal. Nielen v dráme samotnej, ale Na In Woo si už vybudoval dobrý vzťah v rámci obsadenia a štábu prebiehajúcej drámy. Ukázal svoju všestrannosť na strávenie požadovaných vynikajúcich emocionálnych prejavov hľadania pokoja a svoju flexibilitu, aby ľahko poznal akčné kúsky. Herec 'Mr. Queen' už dostáva ohromnú podporu od svojej novo nájdenej rodiny.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Na In Woo začína ukazovať svoj silný a neľútostný bojovník ako On Dal v novo vydaných statických záberoch z filmu „River Where the Moon Rises“

Predtým, ako sa epizóda 8 odvysielala 9. marca, KBS zverejnila sériu fotografií zobrazujúcich jasnú osobnosť Na In Woo pri práci. Fotografie zo zákulisia si získali pozornosť fanúšikov herca aj seriálu. Najmä Na In Woo dokázal udržať 100-percentnú synchronizáciu so svojou postavou On Dal aj za objektívom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Nainwoo🇲🇲 (@nainwoo_mfc)

Na In Woo ukázal svoju vášeň a lásku k práci

Dychtivosť a odhodlanie mladého herca zoznámiť sa so scenárom zaujali mnohých. O podporu nového On Dal sa podelilo aj množstvo medzinárodných fanúšikov. Zanietení diváci už Na In Woo chválili za to, že pri svojej novej úlohe vytvoril skutočný prístup. On dal tiež novú výraznú postavu, ktorú dokáže len Na In Woo.

Herci a štáb boli šťastní, že môžu pracovať s takým talentovaným jedincom. Navyše, nový člen rodiny ukázal svoj najžiarivejší a najčistejší úsmev počas nakrúcania drámy a dokonca aj uprostred prestávky. Jeho jemná a silná aura dodávala počas natáčania dobrú a zdravú atmosféru.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný KBS Drama (@kbsdrama)

Jeden z členov činohernej produkcie zdieľal, Prítomnosť 'Na In Woo vždy dáva pozitívnu a jasnú atmosféru, vďaka čomu je set živší a zábavnejší. Počas prvého dňa na natáčaní sa nám všetkým hneď predstavil a s tímom už nadviazal dobré vzťahy. Dúfam, že sa tešíte na nový On Dal a jeho nadchádzajúce vystúpenie.“

PREČÍTAJTE SI TIEŽ:Obsadenie filmu „River Where the Moon Rises“ ukazuje lojalitu a oddanosť tým, že súhlasí s bezplatným opätovným natočením drámy

Ďalšiu 8. epizódu 'River Where the Moon Rises' si môžete pozrieť 9. marca o 21:30. (KST), tak si to určite nenechajte ujsť!

Pozerali ste tiež 7. epizódu 'River Where the Moon Rises'? Čo môžete povedať o Na In Woo ako On Dal? Dajte nám vedieť v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins