Bývalí milenci Kook Yeon Soo (Kim Da Mi) a Choi Woong (Choi Woo Sik) súhlasili s pokračovaním filmového dokumentu, no nie je to také jednoduché, ako sa zdá. V 4. epizóde 'Naše milované leto' sa rany, o ktorých si obaja mysleli, že sa nadčasom zahoja, znovu otvárajú.

Epizóda 4 „Naše milované leto“: Choi Woong a Kook Yeon Soo spomínajú na svoju horkosladkú minulosť

4. epizóda „Naše milované leto“ poukazuje na problémy, ktorým čelí Woong (Kim Sung Cheol) kvôli tvrdohlavosti Woong a Yeon Soo.

Aby mohli fanúšikovia pripraviť kvalitný dokument, musia obaja bývalí milenci spolupracovať medzi sebou aj so svojím filmovým režisérom Ji Woongom. Nie je to však také jednoduché, ako to vyzerá.(Foto: SBS)

Ako pokračujú o svojom dni, Woong a Yeon Soo si pripomínajú ich mladú lásku, ktorá bola kedysi zdieľaná.

Kvôli svojej hrdosti ich napadlo odstúpiť od účasti na dokumente, pretože obaja sa nechcú obzerať späť do minulosti a do toho, ako sa do seba bláznivo zamilovali.

Choi Woong je obvinený z plagiátorstva

Woong strávil svoje stredoškolské roky kreslením budov a prírody. Dokonca aj potom, čo sa s ním Yeon Soo rozišla, jediná vec, ktorá ho udržala pri zdravom rozume, bola jeho vášeň pre jeho umenie.

Umelecká komunita a dokonca aj Woong a Yeon Soo boli šokovaní, keď Nua (Kwak Dong Yeon), kolega z ilustrátora budov, obvinil Woonga z plagiátorstva.

(Foto: SBS)

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Epizóda 3 „Naše milované leto“: Choi Woo Sik má Kim Da Mi omotaného okolo prsta

Pretože sa Woong skrýva za svojou osobou Ko-o, Nua ho rýchlo dostal do tesnej pozície. Nua a Woong sú odvtedy, bez toho, aby o tom všetci vedeli, rivali a obaja sa dostali pod kožu.

Tento problém určite postavil Ko-ovo meno do zlého svetla, ale jeho priatelia a blízki, vrátane Yeon Soo, to vedia lepšie. Všetci v neho verili.

Top Idol NJ utešuje Lonely Choi Woong

Bolo jasné, že krásna celebrita NJ (Noh Jung Ui) má o Woonga záujem, ale umelec zostáva zabudnutý. A keď Woong požiada o jej priazeň, NJ mu s radosťou príde pomôcť.

Títo dvaja strávili deň hľadaním dokonalého obleku a kravaty pre Woonga, ktorý je exkluzívne pozvaný na párty spoločnosti Yeon Soo ako spolupracovník.

Epizóda 4 „Naše milované leto“: Znova sa otvárajú rany bývalých milencov Kim Da Mi a Choi Woo Sik(Foto: SBS)

Napriek obvineniam z plagiátorstva je Woong stále odhodlaný so spoločnosťou spolupracovať, keďže ide o budovu, ktorú navrhol jeho obľúbený architekt.

Woong a NJ sa po náročnom dni stali pohodlnou prikrývkou toho druhého. Obaja si vymieňali vrúcne úsmevy nad tteokbokki (pikantný ryžový koláč) a soju (kórejský alkohol).

Srdce Choi Woong zlomilo tá istá osoba dvakrát

Na veľkolepom večierku si Woong užíva chvíle osamote žuvaním cukroviniek. Jeho myšlienky prerušil Nua, ktorý sa na párty tiež zúčastnil, s otravným samoľúbym výrazom na tvári.

Nua si pohráva s jeho hlavou a uráža jeho a jeho umelecké diela. Keď zistí, čo sa deje, ponáhľa sa za Yeon Soo, ktorá je zaneprázdnená zabávaním hostí, a žiada ju o odpoveď.

(Foto: SBS)

ČÍTAJ VIAC: 'Our Beloved Summer' obsadenie Kim Da Mi, Choi Woo Sik a ďalší Uveďte kľúčové body, ktoré treba v dráme očakávať

Keď mu Yeon Soo nevedela odpovedať, vezme si to k srdcu a obviní svoju bývalú priateľku, že mu dvakrát v tomto živote zničila život.