Fanúšikovia, radujte sa! Hviezdy filmu Crash Landing on You a skutoční miláčikovia Hyun Bin a Son Ye Jin sa budú brať!

10. februára sám Hyun Bin oznámil dobrú správu a vydal pomerne dlhé vyhlásenie prostredníctvom VAST Entertainment , hercova agentúra.

„Ahoj, toto je Hyun Bin. Darí sa všetkým dobre? Píšem to, pretože som chcel, aby sa o tomto najdôležitejšom rozhodnutí môjho života najskôr dozvedeli moji fanúšikovia, ktorí mi prejavovali takú obrovskú podporu a lásku a vážili si ma aj napriek mojim chybám,“ začal.Potom preskočil k téme manželstva, za predpokladu, že väčšina jeho fanúšikov už predpokladala, čo sa chystá povedať.

„Pravdepodobne mnohí z vás uhádli, však? Je to pravda. Urobil som dôležité rozhodnutie o manželstve a opatrne podnikám kroky smerom k druhej etape svojho života,“ povedal potom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný VAST Entertainment (@vast.ent)

Herec potom podrobne popísal, prečo sa chce oženiť so svojou kolegyňou z filmu Crash Landing on You.

„Dal som tento sľub žene, ktorá ma vždy rozosmeje (Son Ye Jin): že budeme vždy kráčať spolu v dňoch, ktoré sú pred nami. „Jung Hyuk a Se Ri“, ktorí boli spolu v dráme, urobia v budúcnosti prvý spoločný krok,“ povedal.

Vedel, že jeho fanúšikovia sú najpodpornejším druhom, najmä pokiaľ ide o pravú lásku, uvádza sa ďalej vo vyhlásení,

'Verím, že ľudia sa budú radovať a oslavovať naše prvé spoločné kroky s rovnakou náklonnosťou a vrúcnosťou, akú ste nám doteraz preukazovali.'

Vyhlásenie skončilo tým, že herec zaželal svojim fanúšikom, aby zostali zdraví a šťastní.

(Foto : tvN) Son Ye Jin a Hyun Bin | Crash Landing on You stále

Takmer súčasne Son Ye Jin zverejnil na Instagrame nasledujúce vyhlásenie. Svoje oznámenie začala opisom muža, za ktorého sa chce vydať.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Yejin Son (@yejinhand)

„Predtým, ako som to napísal, som veľa premýšľal o tom, ako sa vyjadriť. Chcel som to povedať čo najkrajšie a najkrajšie, pretože je to taká vzácna a dôležitá vec. Mám osobu, s ktorou chcem stráviť zvyšok života. Je to pravda. Je to osoba, na ktorú všetci myslíte (Hyun Bin). Len to, že som s ním, mi dáva pocit tepla a spoľahlivosti,“ uvádza sa v jej vyhlásení.

Potom priznala, že usadiť sa kedysi bolo nepredstaviteľné. ale nejako sa jej to stalo možným.

„Myslela som si, že stretnutie muža a ženy, zdieľanie svojich sŕdc a sľúbenie si budúcnosti, bolo trochu mimo dosahu fantázie, ale prirodzene sme sa k tomuto bodu priblížili, aby sme sa dostali sem,“ napísala.

Son Ye Jin tiež poďakovala všetkým svojim fanúšikom za to, že prispeli k pokroku vo vzťahu a dosiahnutiu manželstva.

„Ďakujem za všetko, čo zmenilo náš vzťah na osud. Všetci, prosím, zablahoželajte budúcnosti, ktorú spolu vytvoríme.“

Ako väčšina kórejských hercov, ktorí sa ženia, aj ona sľúbila svojim fanúšikom, že bude tvrdšie pracovať, aby bola lepším umelcom, aby mohla oplatiť podporu svojich fanúšikov. Potom tiež dúfa, že fanúšikovia zostanú spokojní aj v najbližších dňoch.

Gratulujeme, Son Ye Jin a Hyun Bin!

Crash Landing on You(Foto : tvN) Hyun Bin a Son Ye Jin | Crash Landing on You stále

ODHLÁSIŤ SA: IU, Crush, Yerin Baek, More: Prežite znovu romantiku Yoon Seri a kapitána Ri s OST s názvom Crash Landing on You

Hyun Bin a Son Ye Jin už pred účinkovaním v trhovej dráme „Crash Landing on You“ boli dlhoroční známi. Začali však spolu chodiť po skončení šou a v januári 2021 zverejnili svoj vzťah.

Svadba Hyun Bin a Son Ye Jin sa podľa ich predstaviteľov uskutoční v marci v Soule po ich verejných vyhláseniach.

Kvôli COVID-19 pár pozve na svadbu iba rodičov a blízkych priateľov nevesty a ženícha.

KDramastars vlastní tento článok.