Park Ki Woong sa má stretnúť so svojimi hereckými hviezdami z filmu Návrat Bong Tae Kyu a Yoon Jong Hoon po boku Uhm Ki Joona v pripravovanej reality show.

Podľa Star News sa 36-ročný herec pripája k hviezdam 'Penthouse' v šou TVN 'Neublížim ti.'

Bitka zloduchov

Podľa outletu bude hviezda 'Monster' prvým hosťom tria, čo zdôrazňuje jeho blízkosť k Bong Tae Kyu a Yoon Jong Hoon.

Okrem toho by fanúšikovia mohli vidieť jeho osobnosť za kamerou, ako aj jeho priateľstvo s hostiteľmi.

Priateľstvo Park Ki Woonga s Bong Tae Kyu a Yoon Jong Hoon

Return Cast(Foto: Oficiálny Instagram Park Ki Woong)

Oceňovaný herec si udržiava blízkosť k svojim hereckým hviezdam aj po dokončení mysterióznej trilerovej drámy v roku 2018.

Pripomeňme si, že Park Ki Woong hral postavu Kang In Ho, hlavného riaditeľa spoločnosti Taeha Corporation, ktorého zastihla škandalózna aféra.

Na druhej strane, Bong Tae Gyu prevzal úlohu Kim Hak Beom, profesora teologických štúdií na Myungsung Foundation, ale ukázalo sa, že je to násilník a násilník, zatiaľ čo Yoon Jong Hoon stvárnil Seo Jun Hee, doktora a verného asistenta. na Hak Beom a In Ho.

Nová dráma Park Ki Woonga

Okrem nadchádzajúcej show s triom, Park Ki Woong momentálne hrá v nedávno debutovanej K-dráme „You Raise Me Up“ spolu s Ahn Hee Yeon a Yoon Shi Yoon.

Ujal sa úlohy 31-ročného Do Yong Shika, ktorého cieľom je zložiť štátnozamestnanecké skúšky.

ČÍTAJ VIAC: Hviezdy 'Penthouse' Uhm Ki Joon, Yoon Jong Hoon a Bong Tae Gyu sa opäť stretli na pripravovanej varietnej show s cestovateľskou tematikou

Herecké obsadenie 'I Won't' Harm You' a What We Know So Far

Po dráme o pomste SBS sa trio 'Penthouse', alias národní darebáci, ujme novej úlohy hostiteľa, ktorý ukazuje svoj osobný život mimo centra pozornosti.

„Neublížim ti“ je liečebný program s cestovateľskou tematikou, ktorý sa odohráva mimo zhonu mesta.

Podľa správ strávia hostitelia dovolenku na odľahlom mieste so svojimi vybranými hosťami.

Bong Tae Kyu, Yoon Jong Hoon a Uhm Ki Joon sú navyše pripravení privítať svojich známych, keď sa spájajú v izolovanom úkryte.

Dátum vydania 'I Won't Harm You' je naplánovaný na 28. septembra a produkcia sa začne po tom, čo 'Penthouse 3' ukončí svoju sezónu.

Strešný apartmán 2(Foto: Bong Tae Gyu OFICIÁLNY INSTAGRAM)

Zatiaľ čo fanúšikovia čakajú na nadchádzajúcu šou s cestovateľskou tematikou tria, herci sa v súčasnosti objavujú ako darebáci v poslednej sezóne najhodnotnejšej drámy o pomste.

Zostávajúce len dve epizódy, Penthouse 3 dáva divákom intenzívne a srdcervúce momenty, ktoré by každého pripútali na svoje miesta.

V najnovšej epizóde sa postava Uhm Ki Joona, Joo Dan Tae, dočkala svojej tragickej smrti po tom, čo ho Shim Su Ryeon (Lee Ji Ah) strelil do hlavy, čo spôsobilo, že spadol z prístrešku Hera Palace.

Strešný apartmán 3(Foto: Správy 1 Kórea)

Dátum vydania 13. epizódy 'Penthouse 3' je naplánovaný na 3. septembra prostredníctvom SBS.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: 5 prekvapivých scén videných v „Hospital Playlist“ (vrátane krížovej verzie „Prison Playbook“)

KDramastars vlastní tento článok.
Napísal Geca Wills