Kráľovná je späť! Shin Hye Sun je potvrdená účasť na 2. sezóne „Saturday Night Live Korea“!

Prečítajte si ďalšie podrobnosti.

„Saturday Night Live Korea“ sa vracia s 2. sériou + prvým hosťom celebrít Shin Hye Sun

Coupang Play 13. decembra oznámilo, že komediálny program 'SNL Korea' sa vráti s 2. sezónou a bude mať premiéru 25. decembra.Úradník navyše potvrdil, že Shin Hye Sun, ktorá rozosmiala divákov svojím účinkovaním v historickej komediálnej dráme 'Mr. Queen,“ bude prvým umelcom, ktorý sa objaví v prvej epizóde druhej sezóny.

Shin Hye Sun pre SNL Korea sezóna 2(Foto: Coupang Play Instagram) Shin Hye Sun

Podľa správy zverejnenej OSEN News existuje obsah, ktorý môže vo vysokej kvalite poskytnúť iba SNL Korea, vrátane úprimných vystúpení pôvodných členov a rôznych K-idolov a K-hercov, ktorí sa v šou špeciálne objavili.

SNL Kórea(Foto: Coupang Play) Shin Dong Yup

Vďaka nadšeným ohlasom divákov bude 'Saturday Night Live Korea' pokračovať vo svojej prevádzke ďalšou sezónou tohto decembra.

O nadchádzajúcej sezóne 2 sa hovorí, že bude špeciálnym návratom, pretože sa bude vysielať na Štedrý deň a tiež pripadá na prvé výročie Coupang Play.

Pôvodné obsadenie Shin Dong Yup, Jung Sang Hoon, Ahn young Mi, Kim Min Kyo, Kwon Hyuk Soo a Jung Rang, ako aj Cha Chung Hwa, Lee Soo Ji, Jung Hyuk, Joo Hyung Young, Kim Sang Hyeop a Lee Takže Jin sa zúčastní budúcej sezóny, aby ukázal svoju silnú tímovú prácu.

Shin Hye Sun sa znovu stretne s 'Mr. Spoluhviezda kráľovnej Cha Chung Hwa v 2. sezóne SNL Korea

Shin Hye Sun poskytne divákom, čo môžu očakávať v nadchádzajúcom vysielaní 2. sezóny, bude hostiť 1. epizódu 2. sezóny SNL Kórea. Pozornosť ukradla svojou úlohou v 'My Golden Life', ktorá vytvorila fenomenálny rekord 45,1 percenta hodnotenia. v Kórei.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: 'Mr.Queen', 'Goblin', 'Reply 1988' & more: Toto sú drámy tvN, ktoré dosiahli najvyššie hodnotenie vo svojich posledných epizódach

Herečka „Mr. Queen“ Shin Hye Sun sa objavila v 2. sezóne „Saturday Night Live Korea“(Foto: YNK Entertainment Official Instagram)

Shin Hye Sun naďalej ohromuje divákov tým, že dokazuje svoje herecké schopnosti a silné zastúpenie vo filme TVN Mr. Kráľovná.“ Mesiace po skončení seriálu bude mať 32-ročná herečka svoje prvé verejné vystúpenie v 'SNL Korea.'

Očakáva sa, že svoju komediálnu stránku opäť ukáže v národnej televízii. Shin Hye Sun poznamenala, že je pre ňu cťou, že dostala šancu objaviť sa v SNL Kórea. Hviezda 'Stále 17' dodala, že urobí všetko pre to, aby divákom priniesla smiech.

Bude to tiež dlho očakávané stretnutie Shin Hye Sun a 'Mr. Spoluhviezda Queen Cha Chung Hwa.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Potvrdené! 'Pán. Kráľovná herečka Shin Hye Sun sa vracia s novým filmom „Brave Citizen“

Tešíte sa na vystúpenie Shin Hye Sun v 2. sezóne „Saturday Night Live Korea“? Podeľte sa s nami o svoje komentáre!

Ak chcete získať ďalšie aktualizácie kórejských drám a celebrít, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Napísal Shai Collins.
Kiltandkeeley vlastní tento článok.