So zvyšujúcou sa popularitou prevezme herečka Park Ju Hyun svoju prvú hlavnú úlohu vo filme s 'Drive'.

Park Ju Hyun bude viesť K-film 'Drive'

Podľa nedávnej správy médií z 8. júna bolo potvrdené, že hviezda „Mouse“ Park Ju Hyun bude viesť pripravovaný film „Drive“, akčný thriller, ktorý zobrazuje príbeh Han Yu Na, ženy, ktorá uviazne v kufri. auta idúceho uprostred mesta.

Jej cesta za útekom z pasce bude vysielaná naživo.

Park Ju Hyun(Foto: oficiálny Instagram tvN)

Park Ju Hyun prevezme úlohu Han Yu Na, človeka, ktorý dokáže prežiť iba zarábaním veľkého množstva peňazí prostredníctvom vlogov na YouTube v život ohrozujúcej situácii.

Hovorí sa, že tento nový film prinesie divákom extrémne vzrušenie.

Medzitým sa k Park Ju Hyun v tomto pripravovanom filme pripojí prominentná herečka a hviezda filmu 'Vincenzo' Kim Yeo Jin. Stvárni detektíva Park Jeong Soka, jedinú osobu, ktorej môže Han Yu Na zveriť svoj život.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný @935entertainment

Kim Do Yoon je PD Choi, zástupca spoločnosti, ktorá bude zapojená do incidentu Han Yu Na.

Jung Woong In bude hrať úlohu režiséra menom Na Jin Soo, ktorý využije ambície Han Yu Na ako návnadu na uzavretie tajnej dohody pri realizácii živého vysielania.

Režisér filmu Park Dong Hee povedal, že sa vráti na veľké plátno so vzrušujúcim projektom, ktorý musí vidieť každý.

Produkcia 'Drive' sa začala už vlani 1. júna a ďalšie podrobnosti budú oznámené čoskoro, takže sledujte ďalšie aktualizácie!

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Hviezdy filmu „Mouse“ Lee Seung Gi a Park Ju Hyun zobrazujú chémiu v novom videu zo zákulisia

Stretnutie Park Ju Hyuna a Kim Yeo Jina v 'Drive'

Park Ju Hyun je známa ako „nováčik príšer“, pretože vo svojich predchádzajúcich drámach, ako napríklad „Extracurricular“ a „Mouse“ od tvN, preukázala vynikajúce herecké schopnosti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný @935entertainment

Tentoraz sa Park Ju Hyun chystá o level vyššie a je pripravená ovládnuť strieborné plátno so svojimi špičkovými hereckými výkonmi. „Drive“ bude tiež návratovým projektom pre Park Ju Hyun a Kim Yeo Jin – prvýkrát spolu pracovali v pôvodnej sérii Netflix „Extracurricular“ v roku 2020.

Navyše sú pod tou istou agentúrou 935 Entertainment.

Po úlohe antagonistky v kriminálnom komediálnom seriáli 'Vincenzo' sa fanúšikovia nevedia dočkať, kedy uvidia viac chvályhodnej Kim Yeo Jin v jej budúcich projektoch.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Herečka „Vincenzo“ Kim Yeo Jin rozzúrila internet svojou lákavou premenou pre Vogue Korea Pictorial

Neviete sa dočkať filmu Park Ju Hyun a Kim Yeo Jin 'Drive'? Na čo sa v pripravovanom filme najviac tešíte? Nezabudnite sa s nami podeliť o svoje myšlienky v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins