Legendárny romantický komediálny dramatický seriál 'Oh My Venus' so Shin Min Ah a So Ji Sub bol dobre prijatý nadšencami K-Drama na domácom aj medzinárodnom poli.

So zaujímavým dejom a oslnivými hercami si romantická dramatická séria bez problémov našla cestu k diváckym srdciam.

Ak sa spýtate vášnivých divákov K-Drama na romantickú komediálnu sériu, určite bude 'Oh My Venus' na ich zoznamoch aj po šiestich rokoch od jej vydania.Zamysleli ste sa však niekedy nad tým, kde je herecké obsadenie teraz? Zostaňte naladení a dozviete sa o nedávnych a pripravovaných dramatických projektoch obsadenia filmu „Oh My Venus“ v roku 2021!

Shin Min Ah

(Foto: KBS)

Daegu Venus z juhokórejskej drámy 'Oh My Venus' sa nedávno objavila v trileri 'Diva' s herečkou Lee Yoo Young.

V priebehu rokov sa ukázala ako jedna z úžasných herečiek v Južnej Kórei. Po tom, čo 'Oh My Venus' zatvorila závesy, sa spojila s hercom Lee Je Hoonom v roku 2017 vo fantasy romantickom dramatickom seriáli 'Tomorrow, with You'.

Herečka Shin Min Ah tiež diverzifikovala svoju úlohu, keď v roku 2019 hrala v politickom dramatickom seriáli „Náčelník štábu“ s Lee Jung Jae, Lee Elijah a Kim Dong Jun.

Oceňovaná herečka v súčasnosti hrá v roku 2021 v romantickej komediálnej dráme „Hometown Cha-cha-cha“ s hercom Kim Seon Ho z „Start-Up“.

Takže Ji Sub

(Foto: KBS)

So Ji Sub je skutočne jednou zo sŕdc juhokórejskej televízie. Pred 'Oh My Venus' dobyl malé plátno svojim bezkonkurenčným vzhľadom a vynikajúcim hereckým výkonom v hlavnej úlohe, ktorý nepochybne ukradol srdcia mnohých.

Po skončení drámy si dal od herectva dvojročnú pauzu. V roku 2017 sa vrátil na strieborné plátno s hereckými veteránmi Hwang Jung Min, Song Joong Ki a Lee Jung Hyun v dobovom akčnom filme 'The Battleship Island'.

V roku 2018 ozdobil malú obrazovku svojím vystúpením v mysterióznom romantickom komediálnom seriáli „My Secret Terrius“ a romantickom filme „Be with You“.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Aktualizácia obsadenia „Memories of Bali“ 2021: Tu je to, čo teraz robia Jo In Sung, Ha Ji Won, So Ji Sub a Park Ye Jin

7. apríla 2020 herec prekvapil svojich fanúšikov, keď sa zauzlil s reportérkou Jo Eun Jung.

Herec So Ji Sub je momentálne uprostred natáčania filmu Dr. Právnik'. Nová dráma sa má odvysielať začiatkom roka 2022.

Jung Gyu Woon

(Foto: KBS)

Po 'Oh My Venus' sa herec Jung Gyu Woon v televízii príliš neobjavil. Nasledujúci rok hral v mysterióznych akčných filmoch na striebornom plátne „Nepozvaní – vítaný hosť“ a „Zmiznutie: Missing Wife“.

V roku 2017 sa objavil v dráme MBC 'You Are Too Much'. V tom istom roku potvrdil svoj nový vzťah aj po rozvode s bývalou manželkou.

Hoci v juhokórejskej televízii veľa nevystupuje, herec Jung Gyu Woon je momentálne spokojný so svojím manželstvom s klaviristom, ktorý nie je známymi osobnosťami.

Yoo In Young

(Foto: KBS)

Krásnu herečku Yoo In Young milovali a nenávideli mnohí v seriáli romantickej komédie z roku 2015. Herečku tak obsadili do mnohých činoherných úloh, v ktorých za vzorné herecké výkony získala viacero ocenení.

V roku 2016 si zahrala v psychologickom trileri „Misbehavior“ s Kim Ha Neul a Lee Won Geun. V tom istom roku spestrila svoje herecké úlohy, keď sa objavila v dramatickom thrillerovom seriáli „Goodbye Mr. Black“.

Objavila sa aj v drámach 'My Golden Life' a 'Let's Look at the Sunset Holding Hands'.

Herečka Yoo In Young hrala rolu Baek In Ha vo filmovej verzii veľmi obľúbenej drámy 'Cheese in The Trap'.

ČÍTAJ VIAC: Aktualizácia obsadenia „Love In The Moonlight“ 2021: Čo sú Park Bo Gum, Kim Yoo Jung, B1A4 Jinyoung a ďalší v súčasnosti?

Herečka sa nedávno objavila v akčnom komediálnom seriáli SBS 'Good Casting' s Choi Kang Hee a Kim Ji Young.

Yoo In Young momentálne natáča svoj pripravovaný film 'A Day in Tongyeong'. Ďalšie podrobnosti ešte nie sú známe.

Videli ste legendárnu drámu 'Oh My Venus'? Ktorá scéna bola vaša obľúbená? Podeľte sa o to s nami v komentároch!

Sledujte KDramastars a získajte ďalšie aktualizácie Kdrama, KMovie a celebrít!

KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Elijah Mully.