Dom, v ktorom Phil, Claire a ich deti Hayley, Alex a Luke žijú, sa práve predal za 2,15 milióna dolárov! Bude sa musieť s novým vlastníctvom vysťahovať aj rodina Dunphyovcov?

Upozornenie na spoiler! Prehliadka používa iba exteriér domu, ale pre scény vo vnútri domu v skutočnosti používajú zvukovú scénu! Takže myslím, že rodina Dunphyovcov sa predsa len nesťahuje.

Moderná rodina Dunphy house sa predal tesne pred požadovanou cenou 2,35 milióna dolárov. 20th Century Fox platí majiteľom domu poplatok za každé natáčanie exteriérových scén a zdá sa, že toto usporiadanie bude obnovené pre nových majiteľov domu – teda ak budú súhlasiť! Kto by však nechcel byť súčasťou jednej z najobľúbenejších sérií súčasnosti? Správny?Sladký dom s rozlohou 2 792 štvorcových stôp sa nachádza v štvrti Cheviot Hills na západnej strane Los Angeles. Má štyri spálne, štyri a pol kúpeľne a kuchyňu so žulovými doskami. Má tiež elegantný a dokonalý biely plot, ktorý tak radi sledujeme na Modern Family.

V skutočnosti sa v blízkosti nachádzajú aj ďalšie dva domy. Dom Mitcha, Camerona a Lily je v Century City, zatiaľ čo dom Jaya, Glorie a Mannyho sa nachádza v Brentwoode. Podobne sú na prehliadku použité iba exteriéry domov.

Predchádzajúci majiteľ domu Dumphy, ktorý uzavrel zmluvu s 20thCentury Fox, je Paul Chiames. Spomenul, že dom sa stal mini turistickou atrakciou, okolo ktorej chodia fanúšikovia, aby sa odfotili.

„Moderná rodina“ vyhrala minulý rok štvrtýkrát za sebou najlepší komediálny seriál. A zdá sa, že šou môže len prekonať rekord 'Frasier' s piatimi víťazstvami v rade. Alebo to televíznu akadémiu unavuje, ako to urobila s filmom Mad Men, ktorý získal najvyššiu cenu za drámu počas štyroch rokov, než bol vylúčený z udeľovania cien Emmy? Naozaj dúfame, že prvý!