Yoon Yeo Jung pokračuje v vlnách na medzinárodnej scéne spolu s obsadením 'Minari.' Dramatický film, ktorý režíroval a napísal Lee Isaac Chung, si v roku 2021 vyslúžil šesť nominácií na Oscara.

Stalo sa tak po tom, čo ceny Akadémie nedávno odhalili konečný zoznam nominovaných a 'Minari' sa podarilo získať veľké nominácie. To zahŕňa najlepší film, najlepší pôvodný scenár, najlepšiu réžiu, najlepšiu pôvodnú hudobnú partitúru a najlepšieho herca Steven Yeun, a najlepšia herečka vo vedľajšej úlohe Yoon Yeo Jung.

Pripomeňme si, že 74-ročná herečka sa predstavila v úlohe nekonvenčnej babičky Soon-ja, ktorá žila s rodinou svojej dcéry v Spojených štátoch pri hľadaní svojho amerického sna.SKONTROLUJTE AJ:Očakáva sa, že Yoon Yeo Jung bude nominovaný na Oscara za rok 2021 za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe vo filme Minari

Nominácia na Oscara Yoon Yeo Junga

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Minari (@minarimovie)

V nedávna správa, Yun Yeo Jung sa podelila o svoje myšlienky o hlavných úspechoch 'Minari.'Skúsená herečka, ktorá v minulosti hrala rôzne úlohy a stvárňovala komplikované postavy, dala radu a povedala: 'Čokoľvek robíte, robte to inak.'

Zaujímavé je, že hviezda „Canoly“ nezískala len veľké uznania, ale prekonala rekord ako prvá kórejská herečka, ktorá bola nominovaná na prestížnu cenu Akadémie.

Yoon Yeo Jung diskutuje o svojom medzinárodnom debute

Okrem toho kandidátka na Oscara podrobne opisuje svoje skúsenosti s prácou s Chungom a jej medzinárodný filmový debut.V rozhovore spozorovateľ.com,Yun Yeo Jung sa podelila o to, že má veľké šťastie, že môže pracovať s režisérom 'Minari'.

Okrem toho tiež poukázala na to, že filmár narodený v Amerike je veľmi „otvorený“ a ako hercovi prejavil dôveru a vieru v ňu.

„Mnohých z nich poznám z Kórey, ale našťastie a našťastie bol Isaac veľmi otvorený voči môjmu herectvu a dôveroval mi. Má vo mňa vieru, takže som sa mohol hrať so svojou slobodou. Bola som veľmi vďačná,“ vysvetlila.

Čo sa týka spolupráce s hviezdou 'Walking Dead' a nováčikom Alanom Kimom, spomenula, že predpovedala, že Yeun vo filme 'bude konať dobro'.

Hľa, jeho rola patriarchu Jacoba mu vyniesla množstvo nominácií, vrátane ceny za najlepšieho herca v kategórii Oscar, Critics' Choice Movie Award, Screen Actors Guild Award a Independent Spirit Award za najlepšiu vedúcu úlohu.

Práca so sedemročným Alanom bola pre Yun Yeo-jung iný príbeh. Vzhľadom na to, že herectvo nikdy predtým nezažil, herečka si myslela, že by sa mohli stretnúť s obavami.

„Alan bol 7-ročný chlapec a triasol som sa, pretože [pracoval som s] detským hercom, 7-ročným chlapcom [ktorý] nikdy nemal skúsenosti s hraním. Povedal som, 'Wow, zomriem.' (Smeje sa.) [Ale] mýlila som sa,“ zavtipkovala.

Rovnako ako Yeun, aj detská hviezda získala veľké nominácie a dokonca vyhralaFilmová cena Critics' Choice za najlepšieho mladého herca.

Okrem toho sa dostal do titulkov po tom, čo predniesol najroztomilejší a najemotívnejšie prejav prijatia.

Po zavolaní jeho mena sa zlomil a dokonca sa štipol, aby skontroloval, či to nebol sen.

'Minari' sleduje príbeh kórejských prisťahovalcov, ktorí sa presťahovali na farmu v Arkansase pri hľadaní vlastného amerického sna. Rodina čelila výzvam, no napriek ťažkostiam v zahraničí zostala odolná.

ČÍTAJ VIAC:'Minari' zostáva neporazený ako film číslo 1 v pokladni 11 po sebe nasledujúcich dní

Kiltandkeeley vlastní tento článok.
Napísal Geca Wills