Milovníci červeného neba epizóda 8 pomaly odhaľuje skrytú osobnosť Ahn Hyo Seop, ktorá prekvapila Gong Myung a Kim Yoo Jung.

Okrem nej, historická fantasy Kdráma SBS zostala na prvom mieste aj napriek klesajúcej sledovanosti.

Na základe Nielsen Korea, Milovníci červeného neba Sledovanosť 8. epizódy získala priemerný celoštátny rating 8,9 percenta. Ďalší pokles zo svojho osobného maxima 10,2 percenta.Dá sa s istotou povedať, že jej prestávka prispela k poklesu jej ratingu.

Napriek tomu si Ahn Hyo Seop a Kdrama Kim Yoo Jung udržali svoje postavenie série číslo jedna medzi svojimi konkurentmi.

ČÍTAJ VIAC: „Lovers of the Red Sky“ Epizóda 7: Milostný trojuholník medzi Ahn Hyo Seop, Kim Yoo Jung a Gong Myung sa zintenzívňuje

Milovníci červeného neba Najdôležitejšie udalosti 8. epizódy: Ha Ram's Confession

Historická fantasy dráma v pondelok a utorok v noci začína Ha Ram (Ahn Hyo Seop), ktorý priznáva, čo skutočne cíti k Hong Cheon Gi.

In Milovníci červeného neba epizóda 8, slepý astrológ si spomenul na sľub, ktorý dal svojmu priateľovi z detstva pred 19 rokmi.

Navyše bol úprimný a priznal sa, že mu chýba Cheon Gi. Žiaľ, vysvetlil, prečo nemôže byť po jej boku; je to preto, že si spomína na starú Ha Ram, keď je s ňou.

Milovníci červeného neba(Foto: Oficiálny Instagram SBS)

Hong Cheon Gi poverený obnovením kráľovského obrazu

Nastal čas, aby dievča pokračovalo v otcovej zodpovednosti v paláci.

Počas diskusie s majstrom krajinomaľby Hanom Geonom (Jang Hyun Sung) sa Cheon Gi dozvedela, že kráľovský obraz vytvoril jej otec.

Milovníci červeného neba(Foto: Oficiálny Instagram SBS)

Han Geon jej potom prezradil, že jednou z jej úloh bolo obnoviť obraz zosnulého kráľa Young Jonga, ktorý zničil požiar v Gyeongwonjeone.

Cítila však niečo zvláštne, čo ju nútilo opustiť oblasť. V tejto dobe stále nevie, že obraz súvisí s kráľom démonov.

Ma Wang sa prejavuje v Ha Ram

Princ Yang Myeong a Hong Cheon Gi ohromení dvojitou osobnosťou Ha Ram

Keď sa stretla s princom Yang Myeongom, spomenula si, že niečo nechala v Gyeongwonjeone a nemala inú možnosť, ako sa vrátiť a nájsť vreckovku, ktorú jej dal astrológ.

Medzitým Ha Ram a jeho tím prečítali súhvezdie a zistili, že sa má stať niečo hrozné.

Hľadal Cheon Gi a našiel ju pred Gyeongwonjeonom.

Ha Ram a Cheon Gi obaja vstúpili na posvätné miesto; nanešťastie, kráľ démonov vycítil prítomnosť astrológa a prejavil sa na ňom.

Mimo Gyeongwonjeonu sa Ha Ram znepokojil Cheon GI po tom, čo začal pociťovať záchvaty. Dokonca aj tetovanie motýľa na jeho krku zmizlo, čo naznačuje, že Ma Wang sa čoskoro objaví na tele Ha Ram.

Hong Cheon Gi a princ Yang Myeong, ktorí prišli hľadať dievča, videli čiernu energiu vyžarujúcu z tela dozorcu Ha.

Žiaľ, energia bola taká silná, že maliarku odsunula nabok.

Milovníci červeného neba epizóda 8 ukázala, ako Ma Wang napadol telo astrológa, čím vzbudil zvedavosť, čo sa chystá urobiť s Cheon Gia a veľkým princom.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: Ahn Hyo Seop omráči v čiernobielom zábere pre Marie Claire Korea + zdieľa svoje skúsenosti s vyobrazením Ha Ram vo filme „Lovers of the Red Sky“

KDramastars vlastní tento článok

Napísal Geca Wills