Veľmi obľúbená romantická dráma SBS TV „Naše milované leto“ konečne vstupuje do svojej druhej polovice! Sleduje komplikovaný milostný príbeh bývalých milencov Choi Woong (Choi Woo Sik) a Kook Yeon Soo (Kim Da Mi), ktorí sú po opätovnom stretnutí nútení nakrútiť dokumentárny film, pokračovanie toho, ktorý nakrúcali na strednej škole. za dlhých päť rokov.

Po ich horúcom a chladnom stretnutí zažili obaja spolu horskú jazdu emócií. Okrem ich netriedených citov sa do cesty postavia aj neopätované city Kim Ji Woong (Kim Sung Cheol) a NJ (Noh Jung Ui).

V tomto zozname sú kľúčové body, na ktoré sa môžete tešiť v nasledujúcich epizódach drámy. Pokračujte v čítaní!1. Čo sa stane so vzťahom Choi Woong a Kook Yeon Soo?

Pri pomyslení, že vzťah Choi Woong a Kook Yeon Soo skončil veľmi zle, by si diváci mysleli, že ich milostnému príbehu sa už nedá pomôcť. Pocity, ktoré sa oni dvaja snažili už dávno pochovať, sa však opäť vynárajú, pohrávajú sa s ich emóciami a stabilitou.

(Foto: SBS)

Keď sú obaja nútení ísť spolu na výlet, začnú obaja pociťovať iný druh nostalgie. Kým stoja proti sebe pod lejakom, Choi Woong dychtivo pobozká Kook Yeon Soo, čím naznačuje svoje silné city k prvému.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Snímka Kim Da Mi a Choi Woo Sik „Naše milované leto“ zaznamenáva najvyššie hodnotenie sledovanosti

Pozornosť je venovaná tomu, čo sa stane s týmito dvoma s ich pretrvávajúcimi pocitmi. Odvážia sa, aby sa konečne vrátili do náručia?

2. Neopätovaná láska Kim Ji Woong a NJ

Veci sa skomplikujú, keď sa do životov Choi Woong a Kook Yeon Soo zapletú ďalší dvaja ľudia.

(Foto: SBS)

Po tom, čo Kim Ji Woong nakrútila dokument o bývalých milencoch, sa znovu vynoria dlho pochované city tej prvej ku Kook Yeon Soo. Napriek tomu, že bol tichý a iba z diaľky pozoroval ostatných, Kim Ji Woong sa začal postupne meniť, najmä okolo Kook Yeon Soo.

ČÍTAJ VIAC: Kim Da Mi, Choi Woo Sik a Kim Sung Cheol zdieľajú svoje dojmy, hovoria o svojej dráme „Naše milované leto“ a ďalšie

(Foto: SBS)

Okrem toho NJ mätie nielen Choi Woong, ale aj divákov svojou priamočiarosťou o citoch k mužovi. Idol sa k nemu sebavedome prizná bez toho, aby od neho niečo na oplátku žiadal.

Diváci očakávajú, ako sa zmenia vzťahy medzi nimi všetkými štyrmi, keď Choi Woong a Kook Yeon Soo k sebe opäť pomaly začínajú prechovávať city.

3. Kúsky puzzle veľkého obrázku

Zatiaľ čo prvá polovica drámy rozprávala príbeh očami rôznych postáv, druhá polovica príbehu naleje zvyšné detaily na dotvorenie obrazu.

Ukáže príbehy lásky, priateľstva, rodiny a šancí. Tieto príbehy zaručujú divákom smiech a slzy, pretože dráma sa stáva pohlcujúcou a intenzívnejšou.

Na druhej strane, prvá epizóda druhej polovice drámy, 9. epizóda 'Naše milované leto', sa vysiela 3. januára o 22:00. KST.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: 'Naše milované leto' Epizóda 8: Spomienky zaplavia mysle Kim Da Mi a Choi Woo Sika počas ich výletu – Zmyje bozk ich starosti?