Milovníci červeného neba epizóda 5 dosahuje ďalší míľnik, keď fantasy dráma pomaly odhaľuje minulosť Kim Yoo Jung a Ahn Hyo Seop.

Okrem dua sa v najnovšej epizóde objavilo aj to, ako Gong Myung objavil tajomného maliara napodobňovania zo Sochoonda.

Milovníci červeného neba Hodnotenie sledovanosti

5. epizóda je skutočne plná prekvapení, a preto je ohromujúca odozva publika.Podľa Nielsen Korea, Milovníci červeného neba sledovanosť epizódy z 13. septembra získala priemerný celoštátny rating 9,7 percenta a 9,5 v metropolitnej oblasti, čím si stanovila svoje nové osobné maximum.

Oproti 4. epizóde ide o mierny nárast s priemerným celoštátnym hodnotením 9,6 percenta.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI:„Lovers of the Red Sky“ Epizóda 4 Dosiahnite za celú dobu vysokú sledovanosť + Ahn Hyo Seop Žiarli na stretnutie Gong Myunga s Kim Yoo Jung

Milovníci červeného neba Najdôležitejšie udalosti 5. epizódy: Ha Ram pomohol Hong Cheon Gi vstúpiť do umeleckej súťaže

Pondelková epizóda sa začína tým, že Hong Cheon Gi (Kim Yoo Jung) bola zachytená v hádke po jej strete s mužmi zo Sochoondo.

Našťastie prišiel Ha Ram (Ahn Hyo Seop), ktorý je tiež jedným zo sudcov, a zachránil ho pred týmito mužmi a predviedol svoje bojové schopnosti.

Milovníci červeného neba(Foto: SBS Drama Official Instagram)

Zároveň jej pomohol dostať sa do súťaže aj napriek tomu, že nebola na konečnom zozname účastníkov.

Princ Yang Myung oficiálne víta účastníkov umeleckej súťaže Maejukheon

Pozemok paláca sa zmenil na farebný veľtrh, keď sa niekoľko talentovaných maliarov z rôznych častí krajiny zhromaždilo, aby sa zapojili do súťaže.

Milovníci červeného neba(Foto: SBS Drama Official Instagram)

Od známych maliarov dynastie až po amatérov, ako je Cheon Gi a jej priatelia, každý z nich má za úlohu ilustrovať námety zadané porotou s obmedzeným časom.

V prvom kole požiadal veľký princ účastníkov, aby zdôraznili správu, ktorá znamená slivkový kvet, mesačný svit a motýle.

Milovníci červeného neba 5. epizóda predviedla pôsobivú zručnosť Cheon Gi tým, že obsahuje dynamické slivkové konáre siahajúce až k oblohe s vykúkajúcim mesiacom v splne.

Samozrejme, zahrnula aj svoju značku motýľa, čím signalizovala, že je to jej umelecké dielo.

Princ Yang Myung objavuje maliara napodobiteľov

Na výtvarnej súťaži porotcovia skúmali posolstvo každého obrazu. Nanešťastie, práve keď väčšina poroty obdivovala prácu Cheon Gi, veľký princ si všimol značku motýľa od maliara.

Princ Yang Myung kritizoval jej kúsok za to, že dal Cheon Gi neúspešnú známku. In Milovníci červeného neba epizóda 5, kráľovská si uvedomila, že ona bola napodobenina v Sochoondo.

Milovníci červeného neba(Foto: SBS Drama Official Instagram) Milovníci červeného neba(Foto: SBS Drama Official Instagram) Milovníci červeného neba(Foto: SBS Drama Official Instagram)

Cheon Gi však statočne bránila svoju prácu, keď vstala a odvážne spochybnila veľkého princa ohľadom jej chyby.

Uprostred ich vzrušeného rozhovoru priletel pár motýľov a pristál na diele Cheon Gi, čo ohromilo nielen jej spoluúčastníkov, ale aj porotcov.

Majster krajinomaľby Han Geon (Jang Hyun Sung) rozpoznal maliarku ako potomka božského maliara Hong Eun Oh (Choi Kwang Il).

To ho prinútilo použiť všetky svoje žetóny prihrávok, aby Cheon Gi postúpil do ďalšieho kola.

(Foto: SBS Drama Official Instagram)

Cheon Gi sa dozvie o minulosti Ha Ram

Pre druhé kolo si tému vybral Ha Ram. Slepý astrológ spomenul scénu, kde sa prvýkrát stretol s Cheon Gi - bolo to v záhrade s broskyňovými kvetmi.

(Foto: SBS Drama Official Instagram)

Milovníci červeného neba epizóda 5 ukázala, že Cheon Gi konečne poznala Ha Ram a spomenula si na chlapca, ktorého stretla pred 19 rokmi na ihrisku.

Keď veľký princ oznámil začiatok ďalšieho kola, maliarka si spomenula na scenár a preložila ho do svojho obrazu.

Nadchádzajúca epizóda by zvýšila zvedavosť, ako bude konfrontovať Ha Ram o svojom objave.

ČÍTAJ VIAC:'Penthouse 3' a 'Lovers of the Red Sky' prevyšujú 'Hospital Playlist 2' ako najrušnejšia dráma

KDramastars vlastní tento článok
Napísal Geca Wills