Film „Lovers of the Red Sky“ s Kim Yoo Jung a Ahn Hyo Seop naďalej dokazuje svoju dominanciu prostredníctvom vysokej sledovanosti.

Podľa Nielsen Korea dosiahla 12. epizóda priemerný celoštátny rating 8,8 percenta, čo je rovnaké hodnotenie sledovanosti ako v epizóde z 11. októbra.

Historická dráma SBS si navyše zachovala perfektnú sériu a vo svojom časovom úseku naďalej viedla pondelkovú a utorkovú drámu.Na druhej strane, nová historická Kdrama 'The King's Affection', ktorá sa vysielala skôr ako K-dráma Kim Yoo Jung a Ahn Hyo Seop, dokázala dosiahnuť zaznamenanú priemernú celoštátnu sledovanosť 6,7 percenta.

Druhá epizóda drámy zaznamenala mierny nárast oproti pilotnej epizóde 6,2 percenta.

ČÍTAJ VIAC: „Lovers of the Red Sky“ Epizóda 11: Kim Yoo Jung a Ahn Hyo Seop majú tragický osud

Najdôležitejšie udalosti z 12. epizódy „Lovers of the Red Sky“: Hong Cheon Gi ochotný obetovať sa za Ha Ram

Keď sa fantasy dráma dostane do viac ako polovice sezóny, Hong Cheon Gi (Kim Yoo Jung) statočne priznáva svoje city k Ha Ram (Ahn Hyo Seop.)

V 12. epizóde „Lovers of the Red Sky“ sa dvojica stretne s Ma Wangom a dychtivo sa snaží vziať maliarovi oči, ktoré skutočne patria Ha Ramovi.

Našťastie prsteň, ktorý dal astrológ, slúžil ako ochrana Cheon Gi proti kráľovi démonov.

(Foto: Správy 1 Kórea)

Prejav však viedol k tomu, že Ha Ram upadol do bezvedomia, čo Cheon Gi veľmi znepokojilo.

Princ Yang Myeong (Gong Myung) prišiel na pomoc božskému maliarovi, ale Cheon Gi ho prosil, aby zachránil Ha Ram.

Tu vedel, že by pre Ha Ram urobila čokoľvek, aj keby to znamenalo ohroziť jej život.

Hong Cheon Gi počas rozhovoru s božským maliarom priznala svoje city k Ha Ram.

Princ Joo Hyang sa rozbil kvôli Kráľovmu odhaleniu

(Foto: Oficiálny Instagram SBS)

Princ Yang Myeong v paláci navštívil svojho otca, kráľa Sung Jo, aby ho informoval o Ha Ram a prediskutoval blížiaci sa ceremoniál pečatenia.

Kráľ potom urobil obrovské odhalenie týkajúce sa budúcnosti dynastie.

Osobne spomenul, že to bude on, princ Yang Myeong, kto bude ďalším korunným princom. Nanešťastie to počul princ Joo Hyang (Kwak Shi Yang), čo ho veľmi rozzúrilo nad rozhodnutím kráľa.

Pôvodne veľký princ požiadal kráľa, aby prehodnotil svoje plány a povedal, že jeho starší brat je úplne zdravý a schopný viesť.

Kráľ Sung Jo potom spomenul, prečo vo svojom synovi nevidel skutočného vodcu. Opísal ho ako inteligentného a zdravého muža, ale nie je múdry a dodal, že po požiari v pavilóne bol po kráľovi démonov.

Bude princ Joo Hyang ďalším korunným princom?

Kráľ intenzívne diskutoval so svojím druhým synom, princom Joo Hyangom. Spýtal sa ho, prečo chce, aby sa korunným princom stal jeho mladší brat.

Otec a syn sa prudko pohádali, čo viedlo kráľa Sung Joa k vyhnanstvu na ostrov Jeju. Nanešťastie dostal kráľovský infarkt, v dôsledku čoho vracal krv a skolaboval.

Nasledujúci deň mal kráľovský úradník stretnutie týkajúce sa ďalšieho v poradí na trón. Iní učenci uviedli, že kráľ vymenoval princa Yang Myeong za korunného princa; k tomu však nebolo žiadne oficiálne vyjadrenie.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: 'Lovers of the Red Sky' Episode 10: Ahn Hyo Seop rozpráva Kim Yoo Jung o kráľovi démonov

KDramastars vlastní tento článok

Napísal Geca Wills