Špeciálne vysielanie MBC s názvom 'Youth Documentary 20 Again' zverejnilo svoj oficiálny trailer a potvrdilo dátum premiéry stretnutia 'Coffee Prince'!

Po 13 rokoch sa divákom rozprúdi a nadchne vzrušujúce stretnutie úspešnej drámy „Kávový princ“ – Gong Yoo, Yoon Eun Hye, Chae Jung Ahn, Kim Dong Wook, Kim Jae Wook a Lee Sun Kyun. Všetci sa opäť zhromaždili v Seogyo-dongu a Buam-dongu, kde sa odohralo niekoľko miest natáčania drámy.

Oficiálny trailer MBC + dátum vydania potvrdený pre dokumentárne stretnutie Coffee Prince(Foto: MBC) Oficiálny trailer MBC + dátum vydania potvrdený pre dokumentárne stretnutie Coffee Prince(Foto: MBC)

PREČÍTAJTE SI TIEŽ:MBC vydá mládežnícky dokument o „Kávovom princovi“ + hlavní herci, ktorí sa po 13 rokoch znovu stretnúHerci sa podelili o svoje povzbudenie a myšlienky o dráme pri sledovaní videoklipov, ktoré im priniesli spomienky. Okrem toho produkcia odhalí aj nové príbehy o postrehoch režiséra Lee Yoon Junga o obsadení zostavy a ďalších tajomstvách zo zákulisia, o ktorých nikto nevedel.

Pripomeňme, že MBC natočila dokumentárny film o stretnutí 1 v roku 2018 pre Jang Na Ra, Park Kyung Lim a obsadila ho do dramatického seriálu „Nonstop“ (2000). Celé obsadenie sa opäť zišlo po 18 rokov. Dokument zožal priaznivú odozvu, keď sa členovia dostali do ríše nostalgie.

(Foto: MBC)

SÚVISIACE: POZRITE SI: Obsadenie filmu „Coffee Prince“ sa opäť zišlo v novom dokumente + vydaný teaser

Tentoraz MBC znovu prežije úspešnú drámu „Kávový princ“ v sezóne 2 „Dokumentárneho filmu pre mládež“, pretože znovu spája talentovaných hercov a herečky, ktoré sa preslávili po odvysielaní drámy.

„Kávový princ“ je klasický seriál K-drama, ktorý je nenahraditeľný a najlepšie sa hodí na diskusiu o živote bytia. mladý .

Pozrite si OST „Coffee Prince“ nižšie:

Podľa PD Kim Hyun Ki, „V roku 2018, keď sme uvažovali o mládežníckom dokumente a priniesli sme späť herecké obsadenie „Nonstop“, plánoval som len s myšlienkou, že chcem vidieť staré fotky a kde sa opäť zišli členovia. Ale 'Coffee Prince' prišiel v rovnakom kontexte, vzhľadom na to, že retro mánie je späť. Dúfam, že to dá ostatným príležitosť pozrieť sa späť na svoj minulý život a rozhodnúť sa v súčasnosti.“

(Foto: MBC)

Vysielanie bude dostupné 24. septembra a 1. októbra o 22:40. KST.

Pozrite si oficiálny trailer tu!