Vysielacia spoločnosť ozdobila rok 2021 množstvom úžasných a pozoruhodných drám, ako napríklad „Oh! Master' s Lee Min Ki a After School Nana a 'Check The Event' s Girl's Day Minah, Kwon Hwa Woon a Ahn Woo Yeon.

Rok 2022 je zlatým rokom pre zanietených juhokórejských divákov drámy, keďže MBC 13. septembra predstavilo svoju oficiálnu zostavu drámy na rok 2022, čo umocnilo očakávanie.

Namgoong Min predvádza špionážne akčné schopnosti vo filme The Veil

(Foto: MBC)

Rok 2021 sa zavŕši veľkým treskom, keď Namgoong Min zdobí malú obrazovku svojou novou špionážnou akčnou dramatickou sériou „The Veil“ (známou aj ako „Black Sun“), ktorá odštartuje štafetu nových drám MBC, ktoré určite pohltia. jej divákov.Po boku Namgoong Min sú Kim Ji Eun a Park Ha Sun, ktorí vo svojich predchádzajúcich dieloch ukázali svoje úžasné herecké schopnosti.

Závoj(Foto: MBC Oficiálny Instagram)

'The Veil' sleduje príbeh elitného špionážneho agenta Národnej spravodajskej služby (NIS), ktorý zmizol na rok po tom, čo ho zradca hodil do priepasti. Potom sa vráti do organizácie, aby našiel vinníka a zároveň sa pokúsil získať späť svoje vymazané spomienky.

Namgoong Min preberá úlohu Han Ji Hyuka, špičkového agenta NIS. Na druhej strane Kim Ji Eun a Park Ha Sun hrajú roly Yoo Je Yi a Seo Su Yeon, ktoré sú tiež členmi organizácie.

ZÁLOHA(Foto: MBC Oficiálny Instagram)

Súčasťou série sú aj ostrieľaní herci Kim Byung Gi, Lee Kyung Young, Jang Young Nam a Yoo Oh Seong, čo zvyšuje očakávania.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Namgoong Min zobrazuje svoje bojové jazvy a úžasné bojové schopnosti v novom teaseri „The Veil“

Kurátormi sú filmár Kim Sung Yong a scenárista Park Seok Ho. 'The Veil' by sa mal prvýkrát odvysielať 17. septembra o 22:00. KST.

Lee Jun Ho a Lee Se Young budú spolupracovať v novom historickom seriáli „The Red Sleeve Cuff“

Manžeta s červeným rukávom(Foto: MBC Drama Official Instagram)

Po 'The Veil' nasleduje piatková a sobotná dráma 'The Red Sleeve Cuff', ktorú režírujú režisér Jung Ji In a Song Yeon Hwa s Lee Jun Ho a Lee Se Youngom.

'The Red Sleeve Cuff' zobrazuje príbeh trúchlivej kráľovskej romance o dvornej dáme, ktorá by urobila čokoľvek, aby ochránila život, ktorý si zvolila, a kráľovi, ktorý dáva svojej krajine viac než čokoľvek iné, dokonca aj lásku.

Manžeta s červeným rukávom(Foto: MBC Oficiálny Instagram)

Je to prvá historická dráma MBC za dva roky po „nováčikovom historikovi Goo Hae Ryung“ a bola založená na populárnom rovnomennom románe od Kang Mi Ganga.

ČÍTAJ VIAC: MBC 'The Red Sleeve Cuff' oznamuje dátum vydania + 14:00 Junho 'Happy' to work with Lee Se Young

Lee Jun Ho prevezme úlohu princa Lee Sang, po boku Lee Se Younga, ktorý stvárni rolu dvornej dámy Seong Deok Im.

Manžeta s červeným rukávom(Foto: MBC Oficiálny Instagram) Kim Hee Sun.(Foto: MBC Instagram)

K obsadeniu sa pridajú aj skúsení herci Kang Hoon, Lee Deok Hwa, Park Ji Young a Jang Hee Jin, ktorí posilnia sériu.

Vysielať sa má 5. novembra každý piatok a sobotu o 22:00. KST.

Kim Hee Sun sa vracia ako Grim Reaper s novou drámou „Tomorrow“

Kim Hee Sun a SF9(Foto: Novinky1)

Herečka Kim Hee Sun z filmu „Dáma v dôstojnosti“ sa po dvoch rokoch nečinnosti vracia na malú obrazovku a otvára rok 2022 svojou novou drámou „Tomorrow“.

Filmári Kim Tae Yoon a Seong Chi Wook a scenáristi Park Ran a Kim Yu Jin pripravili vzrušujúcu drámu založenú na rovnomennom webovom filme, ktorý, čo je zaujímavé, ukazuje príbeh špeciálnych koscov, ktorí prišli zachrániť ľudí.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ:Kim Hee Sun a Rowoon z SF9 budú viesť pripravovanú fantasy drámu „Tomorrow“

Kim Hee Sun sa predstaví v úlohe Goo Ryeon, pochmúrnej kosy, ktorá tiež pracuje ako šéf krízového manažmentu v centrále riadenia duchov v podsvetí.

Takže Ji Sub(Foto: Bnrthin and Rowoon Official Instagram)

Jedinečný a bohatý dej drámy a vystúpenie člena SF9 a srdcovky Rowoona zvýšili očakávania potenciálnych divákov.

'Tomorrow' sa má dostať na malú obrazovku v prvej časti roku 2021.

Takže Ji Sub sa vracia ako právnik, ktorý sa stal doktorom vo filme Dr. Právnik'

Takže Ji Sub(Foto: 51K oficiálny Instagram)

'DR. Lawyer', majstrovské dielo režiséra Lee Yong Seoka, hviezdi ostrieľaného herca So Ji Sub, ktorý sa po účinkovaní v dráme 'My Secret Terrius' z roku 2018 vráti na malé plátno.

Ujme sa úlohy Han Yi Han, šikovného chirurga, ktorý, žiaľ, všetko stratí a stane sa právnikom špecializovaným na medicínske súdne spory.

Park Hae Jin(Foto: 51K oficiálny Instagram)

MOŽNO SA TI BUDE PÁČIŤ: Takže Ji Sub potvrdil návrat drámy s 'Doctor Lawyer'

Vzrušujúca dráma z lekárskeho súdu má za cieľ dotknúť sa sŕdc svojich potenciálnych divákov a zároveň poskytnúť útechu a empatiu.

'DR. Lawyer' je naplánované na vysielanie v druhej polovici roka 2022.

Park Hae Jin sa premení na kúzelníka v dráme New Rom-Com 'Odteraz, showtime!'

Herečka Jin Ki Joo a herec Park Hae Jin(Foto: Instagram Park Hae Jin)

Herec z filmu „Syr v pasci“ Park Hae Jin sa má stretnúť s divákmi so svojou najnovšou romantickou komediálnou drámou „Odteraz, showtime!“ po boku Jin Ki Joo.

Sleduje príbeh kúzelníka Cha Cha Woonga, ktorý ovláda ducha a zrazu stretne detektívku. Obaja potom pracujú ruka v ruke na vyriešení vyšetrovacieho prípadu prostredníctvom spoločného psychického vyšetrovania.

(Foto: Jin Ki Joo a Park Hae Jin Instagram)

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Park Hae Jin sa stretáva s profesionálnym iluzionistom Lee Eun Gyulom, aby sa naučil mágiu pre svoju novú drámu „From Now, Showtime“

'From Now, Showtime' sa má vysielať v prvej polovici roku 2022.
Sledujte KDramastars a získajte ďalšie aktualizácie Kdrama, KMovie a celebrít!

KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Elijah Mully.