'Master's Sun' Kim Yong Gun a So Ji Sub vyjasňujú vzájomné nedorozumenia.

11. september, 11. epizóda SBS drámy 'Master's Sun' predstavovala Joo Joonga Wona (So Ji Sub), ktorý sa znovu stretol so svojím otcom (Kim Yong Gun).

Joo Joong Won a Tae Gong Shil (Gong Hyo Jin) pomáhajú objasniť nedorozumenia medzi mŕtvym prezidentom Giant Mall a jeho synom. Joo Joong Won potom privíta svojho otca, ktorý príde do Soulu neskôr v ten deň. Po tom, čo bol dojatý zjednotením ducha prezidenta Giant Mall a jeho syna, je postoj Joo Joonga Wona k otcovi iný.Čo sa týka incidentu s únosom, Joo Joong Won hovorí: 'Zodpovednou osobou je Hee Joo (Han Bo Reum).' Jeho otec odpovedá: 'Dal som im ten náhrdelník hneď, ako som sa dopočul, že ťa uniesli.'

Joo Joong Won nespočetne veľa rokov veril, že došlo k nehode, pretože jeho otec nechcel zaplatiť výkupné svojim únoscom. Jeho otec mu tiež povedal, že existuje možnosť, že Cha Hee Joo môže byť stále nažive.

Joo Joong Won hovorí: „Skryli ste náhodou skutočnosť, že ste dali náhrdelník Hee Joo, pretože ste si mysleli, že by som bol zranený? Nech je to čokoľvek, je ťažké uveriť, že Hee Joo môže byť stále nažive.“

Spolupráca s Gong Tae Shilom pomohla Joo Joong Wonovi sklamať stráže a znova sa otvoriť svojmu otcovi s odpustením a porozumením.