Madonna zažila veľký pád uprostred svojho vychvaľovaného vystúpenia na stredajšom odovzdávaní cien Brit Awards 2015 v Londýne. Speváčka premenila text svojho nového singla „Living For Love“ na skutočnosť, tvrdo spadla zo schodiska a spustila mikrofón. Sledujte jej pád počas vystúpenia a prečítajte si viac o incidente nižšie!

Madonnin veľký návrat na 'Brit Awards' po 20-ročnej absencii neprebehol tak úžasne, ako možno jej fanúšikovia dúfali. Aj keď sa nedá presne povedať, či sa pokazila, speváčka na začiatku svojho vystúpenia „Living For Love“ letela dozadu po schodoch, keď sa tanečnica ťahala za plášť.

Ak ste poverčivý, čo poviete na tento kúsok skrútenej irónie: Úplne nová pieseň obsahuje text „Zdvihol ma a sledoval, ako sa potkýnam“, ako aj „Vzal ma do neba a nechal ma spadnúť.“

Len náhoda? Pozrite si video nižšie:

Buď kvôli poruche šatníka alebo tanečníkovi, ktorý to poriadne pokazil, Madonna utrpela obrovský šok. Bolestivý pád spôsobil, že legendárnej interpretke po páde mikrofónu chýbalo v pesničke niekoľko textov.

Napriek tomu bola superstar napriek okolnostiam dobrým športom. Madonna zdvihla mikrofón a napriek incidentu pokračovala vo vystupovaní, hoci sa jej hlas spočiatku zdal roztrasený.

Kým sa zotavila do konca vystúpenia 'Brit Awards' 2015, bolo jasné, že Madonnin veľký návrat nebol celkom taký, ako plánovala.

Čo si myslíte o Madonninom veľkom návrate na scénu 'Brit Awards'? Myslíte si, že napriek hroznému pádu podala dobrý výkon? Uvidíte ešte niekedy tie isté texty „zakopnutia“ a „spadnutia“ z „Living For Love“? Vypnite zvuk v sekcii komentárov nižšie!