Od uvedenia juhokórejskej komediálnej drámy 'My Annoying Brother' do kín prešlo dlhých päť rokov, no srdcervúci a dojímavý príbeh dvoch bratov je stále hlboko vrytý do sŕdc fanúšikov.

(Foto: CJ)

Vo filme si zahrali herec z 'Oh My Ghost' Jo Jung Suk, herečka z 'Doctors' Park Shin Hye a člen EXO a herec z '100 Days My Prince' Do Kyungsoo. Rozprával príbeh dvoch odcudzených bratov, ktorí obnovili svoj vzťah, keď obaja žili a pokúšali sa opäť zblížiť.

Okrem pútavého príbehu zanechali na divákov obrovský vplyv aj pozoruhodné herecké schopnosti tohto hviezdneho obsadenia.Ale kde sú Môj otravný brat herci teraz a čo ich zamestnáva? Čítajte ďalej a dozviete sa!

Jo Jung Suk

(Foto: CJ)

Jo Jung Suk pokračoval vo svojej sľubnej kariére herca aj po vydaní filmu 'My Annoying Brother'. Skúsený herec sa objavil v mnohých špičkových juhokórejských filmoch, ako aj v drámach 'The Drug King', 'Hit-and-Run Squad', 'Exit', 'Two Cops' a 'Nokdu Flower'.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Aktualizácia obsadenia 'Oh My Ghost' 2021: Čo sú zatiaľ Park Bo Young, Jo Jung Suk a ďalší členovia obsadenia?

Hospital Playlist(Foto: Sbs.com)

Jo Jung Suk ešte raz ukázal svoje vynikajúce herecké schopnosti na malej obrazovke ako lekár v jednej z najlepšie hodnotených juhokórejských drám v televíznom 'Hospital Playlist'.

Obsadenie Hospital Playlist 2(Foto: Netflix / tumblr)

Hrá spolu s hercami Yoo Yeon Seok, Jung Kyung Ho, Kim Dae Myung a Jeon Mi Do.

MOŽNO SA TI BUDE PÁČIŤ: Namgoong Min bojuje s neznámym nepriateľom v novom plagáte „The Veil“.

Dráma si od svojho uvedenia v roku 2020 darí z hľadiska hodnotenia dobre, čo im umožnilo vydať druhú sériu seriálu komédie o lekárskej romantike.

Sledujte Jo Jung Suka v 'Hospital Playlist 2' tu:

Park Shin Hye

(Foto: CJ)

Park Shin Hye, jedna z najkrajších tvárí Južnej Kórey s výnimočným hereckým talentom, pôsobí vo filmovom priemysle odkedy si niekto pamätá.

Preslávila sa po tom, čo v roku 2011 hrala hlavnú úlohu v dráme Heartstrings s Jung Yong Hwa.

Po uvedení filmu si herečka Park Shin Hye zahrala v mnohých drámach na veľkých aj malých obrazovkách.

V roku 2017 sa Park Shin Hye objavila vo filme „Heart Blackened“ s vynikajúcim hercom Choi Min Sikom.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Chýbajú vám očarujúci a svojrázni herci vo vedľajšej úlohe z filmu Crash Landing On You? Tu je to, čo ich dnes zamestnáva

Objavila sa aj v ďalšej kórejskej dráme s najvyšším hodnotením 'Memories of the Alhambra' s hercom Hyunom Binom v 'Crash Landing On You'.

(Foto: oficiálny Instagram JTBC (jtbcdrama))
'Sisyfos: The Myth' Episode 8: Park Shin Hye a Cho Seung Woo Pursue Sigma

V roku 2020 získala hlavné úlohy v oboch úžasných filmoch '#Alive' s hercom z 'Chicago Typewriter' Yoo Ah In a 'The Call' s hercom Jeon Jong Seo.

(Foto: oficiálny Instagram JTBC (jtbcdrama))
'Sisyfos: The Myth' Episode 8: Park Shin Hye a Cho Seung Woo Pursue Sigma

Park Shin Hye sa nedávno objavila na malom plátne, keď si zahrala v špeciálnej dráme k 10. výročiu JTBC Sisyphus: Mýtus s hercom Cho Seung Woo.

Pozrite si Park Shin Hye vo filme Sizyfos: Mýtus tu :

Do Kyung Soo z EXO

(Foto: CJ)

Hlavný spevák a herec EXO Do Kyungsoo ohromil fanúšikov svojim vynikajúcim hereckým výkonom vo filme 'My Annoying Brother', ktorý mu dal množstvo ocenení za jeho vestu.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: Tréningová rutina Song Kang 2021: Ako si hviezda „napriek tomu“ udržiava svoju štíhlu postavu?

Po odvysielaní filmu sa idol a herec objavili v kasových trhákoch „Izba č. 7“, „Spolu s bohmi: Dva svety“ a „Spolu s bohmi: Posledných 49 dní“.

Spolu s Bohmi(Foto: tvN Movies)

V roku 2018 sa spevák a herec vrátil na malú obrazovku s novou drámou '100 Days My Prince' s úžasnou herečkou Nam Ji Hyun.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný EXO Official (@weareone.exo)

Do Kyungsoo sa objavil aj v roku 2018 v hudobnom dramatickom filme „Swing Kids“ s herečkou „Introvertný šéf“ Park Hye Soo a hercom „When the Camellia Blooms“ Oh Jung Se.

V súčasnosti natáča svoje nové filmy 'The Moon' a 'The Secret The Unspeakable', ďalšie podrobnosti ešte nie sú oznámené.

Medzitým spevák len nedávno vydal svoj prvý sólový album s názvom 'Empathy' s ním hlavný singel 'Rose' .

Aká bola vaša obľúbená scéna vo filme 'My Annoying Brother'? Podeľte sa s nami o svoje myšlienky v komentároch!

Sledujte KDramastars a získajte ďalšie aktualizácie Kdrama, KMovie a celebrít!

KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Elijah Mully.