Nadchádzajúca historická fantasy dráma 'Lovers of the Red Sky' (známa aj ako 'Red Sky' alebo 'Hong Chun Gi') zverejnila 16. augusta nové fotografie s hercom z 'Oh My Ghost' Kwakom Si Yangom.

V snímke „Lovers of the Red Sky“ účinkujú herečka Kim Yoo Jung z filmu Love in the Moonlight, herec z filmu „Stále 17“ Ahn Hyo Seop a herec z filmu „Be Melodramatic“ Gong Myung.

Kwak Si Yang sa premení na ambiciózneho princa vo filme „Lovers of the Red Sky“

V pripravovanej dráme „Lovers of the Red Sky“ sa herec Kwak Si Yang zhostí úlohy ambiciózneho princa Su Yang, ktorý sníva o tom, že sa stane kráľom, ktorý sedí na tróne. Princ Su Yang je plný chamtivosti, že urobí čokoľvek, aby dostal, čo chce.(Foto: SBS)

Na novo zverejnených snímkach herec Kwak Si Yang predviedol svoju charizmu a sebavedomie, keď trénuje bojové umenia a ovláda meč v tme. Vlasy na tvári a ostrý výraz tváre robia jeho vzhľad intenzívnejším.

Herec Kwak Si Yang, ktorý sa plne pretransformoval do svojej postavy, sa očakáva, že zvýši napätie v dramatickom seriáli stvárnením ambiciózneho princa s krutou osobnosťou.

(Foto: SBS)

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Upútavka „Lovers of the Red Sky“: Životy Kim Yoo Jung a Ahn Hyo Seop sú prepletené záhadným osudom

Zaujímavé je, že jeho kostrbatý vizuál a sila zaplaví divákov a fanúšikov aj pri len stále zostrihaných fotkách. Vďaka tomu sú diváci viac zvedaví, ako dopadne jeho vystúpenie.

Predchádzajúce drámy a kariéra Kwak Si Yang

35-ročný juhokórejský herec sa preslávil ako nádejný herec svojej generácie po účinkovaní v úspešných drámach „Mirror of the Witch“, „Chicago Typewriter“, „Fight for My Way“ a „Welcome 2“. Život.'

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Siyang Kwak (@siyang87k)

Nedávno hral v sci-fi romantickom dramatickom seriáli 2020 „Alice“ s hercami Kim Hee Sun a Joo Won, kde sa mu dostalo pozornosti a chvály po pôsobivom stvárnení muža, ktorý pre lásku svojho života urobí všetko.

Kwak Si Yang tiež ozdobil veľkú obrazovku svojím vystúpením v juhokórejských filmoch „Nočný let“, „Sori: Hlas zo srdca“, „Slon v izbe“ a „Bitka o Jangsari“.

(Foto: Hani z EXID, Kwak Si Yang, Instagram Kim Min Kyu)
Zľava doprava: Hani z EXID, Kwak Si Yang a Kim Min Kyu

'Lovers of the Red Sky' je jeho prvý dramatický projekt v roku 2021. Kwak Si Yang má tiež hrať v idolovom romantickom dramatickom seriáli 'IDOL: The Coup' s Hani z EXID, hercom Kim Min Kyu a Cosmic Girls' Exy.

Dátum výroby a vydania drámy „Lovers of the Red Sky“.

Pripravovaná historická fantasy dráma „Lovers of the Red Sky“ zobrazuje príbeh jedinej maliarky z dynastie Joseon Hong Chun Gi (Kim Yoo Jung), ktorý má jedinečnú krásu a božské sily, a slepý astrológ, ktorý miluje hviezdy a oblohu Ha Ram ( Ahn Hyo Seop ).

(Foto: SBS) (Foto: SBS)

Dráma bola založená na rovnomennom románe, ktorý napísal autor úspešných románových adaptovaných drám „The Moon Embracing The Sun“ a „Sungkyunkwan Scandal“ Jeong Eun Gwol.

MOŽNO SA TI BUDE PÁČIŤ: Jinyoung B1A4 začína tvrdý operačný výcvik na „Policajnej univerzite“ + zobrazuje podobnosti Cha Tae Hyuna, Jinyounga a Krystal s ich postavami v novej dráme

Herec zo seriálu „Male Fatale“.Gong MyungV dráme si zahrá aj romantický princ Anpyeong, ktorý miluje poéziu, krásu a romantiku.

(Foto: SBS)

Nadchádzajúcu historickú fantasy drámu vedú režisér Jang Tae Yu a scenárista Ha Eun, „My Love From the Star“ a „The Garden of the Wind“.

Milovníci červeného neba(Foto: SBS Drama Official Instagram)

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: Aktualizácia obsadenia filmu „Pretože toto je môj prvý život“ z roku 2021: Tu sú nové drámy, v ktorých môžete sledovať Lee Min Ki, Jung So Min a ďalšie

'Lovers of the Red Sky' má premiéru naplánovanú na 30. augusta o 22:00. KST na SBS TV.

Sledujte KDramastars a získajte ďalšie aktualizácie Kdrama, KMovie a celebrít!

KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Elijah Mully.