Herec z 'Coffee Prince' Gong Yoo všetkých prekvapil svojím novým vzhľadom!

Jediná superstar Gong Yoo ukázala svoju charizmu, keď sa pripojila k tímu Esquire Korea pri tvorbe aprílového vydania módneho a lifestylového magazínu.

Gong Yoo(Foto: Instagram vedenia Soop)

Gong Yoo predvádza svoj úžasný vzhľad vo fotení Esquire Korea

Kórejský herec vyzerá na svojom najnovšom fotení z magazínu ako vždy fešák. 18. marca Esquire Korea upustila od niektorých úryvkov Gong Yoo, ktoré vyzerajú šik a módne. Časopis zverejnil zdieľanie záberov na svojom oficiálnom účte na Instagrame a uviedol, že od spolupráce s hercom uplynuli štyri roky. Ďalej prezradili, že sú poctení a šťastní, že ho môžu po dlhom čase opäť stretnúť.Vydavateľstvo Gong Yoo, Management SOOP, tiež zdieľalo jeho fotografie zo zákulisia na svojej oficiálnej stránke Instagram. Skontroluj ich tu :

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Soopbly's Forest Stargram (@management_soop)

Gong Yoo je tiež kórejským veľvyslancom vydavateľstva Ralph Lauren Purple Label, čím dokazuje svoj vplyv nielen v zábavnom, ale aj v módnom priemysle.

Na novo zverejnených fotografiách dal Gong Yoo novú definíciu štýlu. Vyzerá mladšie, je oblečený v bielych dlhých rukávoch a bielych nohaviciach a rozkošne sa pozerá do kamery.

Na druhej fotke bolo vidieť 41-ročného osvietenca ležať na koberci , premietajúc svoju krásu bez námahy. A jaNa poslednej fotke si Gong Yoo obliekol úplne modrý oblek s vyčesanými vlasmi.

Zamestnanci magazínu priznali, že ich počas fotenia zaujal vtip a uvoľnený postoj Gong Yoo.

Medzitým očakávajte jeho nadchádzajúci rozhovor s Esquire Korea, ktorý bude odovzdaný prostredníctvom oficiálneho kanála časopisu YouTube.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Esquire Korea (@esquire.korea)

Gong Yoo bude hrať vo filmoch „The Silent Sea“ a „Seobok“

Všestranný herec Gong Yoo je pripravený na svoj návrat. V roku 2021 má na ceste už dva projekty. Prvým je pôvodný seriál Netflixu „The Silent Sea“. Bude to jeho prvá séria po takmer štyroch rokoch pauzy. Jeho najnovším projektom bola v roku 2016 rekordná dráma „Guardian: The Lonely and Great God“ alias „Goblin“.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: 'Mr.Queen', 'Goblin', 'Reply 1988' & more: Toto sú drámy tvN, ktoré vo svojich posledných epizódach dosiahli najvyššie hodnotenie

Medzitým, po svojom filme z roku 2019 'Kim Ji Young: Born 1982', Gong Yoo vydá svoj nový triler 'Seobok'. V jeho pripravovanom filme sa k nemu pripojí aj kórejský srdciar a vševediaci herec Park Bo Gum.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Netflix ponúka v roku 2021 nové kórejské seriály a filmy

Čo môžete povedať o najnovšom obrázkovom magazíne Gong Yoo? Tiež sa tešíte na jeho nový film a seriál v roku 2021? Podeľte sa s nami o svoje myšlienky v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins