Lee Seung Gi sa vracia ako MC 2. sezóny 'Sing Again'.

Podľa správ je hviezda 'Mouse' pripravená predviesť svoje schopnosti hosťovania ešte raz pre varietnú šou JTBC.

Lee Seung Gi „Šťastný“ byť súčasťou „Sing Again 2“

Hviezda 'Mouse', ktorá sa má vysielať v decembri, sa podelila o to, že je nadšená a 'šťastná', že si zopakuje svoju úlohu moderátora, čo prinesie zábavu a zábavu.Lee Seung Gi(Foto: Hook Entertainment Official Instagram)

'V prvom rade som šťastná, že môžem byť opäť pri 'Singer Gain 2',' povedala juhokórejská hviezda a dodala: 'Ako MC urobím všetko, čo bude v mojich silách, aby účastníci mohli viac vyniknúť.'

Zaujímavé je, že Lee Seung Gi naznačuje nadchádzajúcu sezónu a divákom navrhuje väčšie, odvážnejšie a horúcejšie pokračovanie.

„Už sa teším na ich pódium, aby som videl, aké skryté drahokamy sa objavia, aby sa dotkli srdca a priniesli uzdravenie ušnému bubienku.

'Sing Again 2' bude viesť PD 'Hurá pre nezávislosť' spolu s CP Yoon Hyun Joon z projektu Two Yoo Project Sugar Man, ktorý má na starosti plánovanie.

ČÍTAJ VIAC: Hviezda „Vagabond“ Lee Seung Gi omráči fanúšikov svojim srdečným pozdravom na Instagrame

Lee Seung Gi odhaľuje, čo ho prinútilo objaviť sa ako hostiteľ 'Sing Again'

Lee Seung Gi(Foto: Hook Entertainment Official Instagram)

Pred potvrdením návratu Lee Seung Gi vo varietnej šou JTBC herec predtým prezradil, prečo sa rozhodol prijať ponuku byť moderátorom 'Sing Again'.

V novembri 2020 vysvetlil pre médiá, že sa mu „naozaj páčila premisa show“ a jedinečný koncept, čo ho prinútilo prijať úlohu MC programu.

Navyše porozprával aj o zákulisí nakrúcania a nechal sa unášať príbehmi účastníkov.

„Počas nakrúcania som sa pristihol ponorený do príbehov súťažiacich. Už sa neviem dočkať, kedy sa verejnosť opäť začne zaujímať o týchto úžasných spevákov a pesničky. Naozaj sa teším na prvú epizódu,“ povedal pred debutom 'Sing Again'.

Varietná šou JTBC s premiérou v novembri 2020 je hudobná súťaž pre spevákov, ktorí si zaslúžia ešte jednu šancu v centre pozornosti.

Jeho cieľom je poskytnúť zabudnutým spevákom ďalšiu prestávku, aby boli znovuobjavení, a ohromiť publikum ich pôsobivými schopnosťami.

Okrem hviezdy 'Vagabond' obsahuje 'Sing Again' množstvo hviezdnych porotcov, vrátane Yoo Hee Yeol, Jeon In Kwon, Lee Sun Hee a Kim Ea Na, spolu s juniorskými porotami, ako sú Kyuhyun, Lee zo Super Junior. Hae Ri, Sunmi a pieseň VÍŤAZA Mino.

Zábavné fakty Lee Seung Gi: Zistite viac o juhokórejskom „baladickom princovi“

Lee Seung Gi(Foto: Hook Entertainment Official Instagram)

OG fanúšikovia by vedeli, že okrem herectva a jeho akčných scén je Lee Seung Gi aj spevák.

Táto trojitá hrozba je vďaka svojmu úžasnému hlasu prezývaná ako „baladický princ“.

Pred hraním vtedy 17-ročný Seung Gi debutoval ako spevák a prešiel dvojročným tréningom.

Jeho prvý singel bol „You're My Woman“, ktorý je o poludňajšej romantike, ktorú napísal spevák skupiny „Gangnam Style“ PSY.

Pieseň sa stala obrovským hitom, ktorý si odniesol domov ocenenie „Najlepší nováčik“.

Je zaujímavé, že jeho nasledujúca skladba s názvom 'Smile Boy' s juhokórejskou krasokorčuliarkou Yunou Kim bola použitá v komerčnej piesni FIFA World Cup 2010 v Južnej Kórei.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: Aktualizácia obsadenia filmu „Vagabond“ 2021: Tu je ďalší postup pre Bae Suzy, Lee Seung Gi a zvyšok obsadenia

KDramastars vlastní tento článok

Napísal Geca Wills