Lee Seung Gi by sa mohol vrátiť na malú obrazovku v pripravovanej sérii „Supernote“.

Po masívnom úspechu jeho megahitu Kdrama 'Mouse' fanúšikovia uvidia viac juhokórejského fešáka, ktorý rokuje o tom, aby sa objavil v novej sérii.

Lee Seung Gi si zahral v New Kdrama' Supernote'

Lee Seung Gi(Foto: Hook Entertainment)

Podľa SPOTVnews hviezda 'Vagabond' pozitívne hodnotí ponuku objaviť sa v Kdrame, ktorú vedie režisér 'Sisyfos: The Myth' Jin Hyeok a produkovaná spoločnosťou Taewon Entertainment.Ak rolu prijme, bude pracovať po boku Kwak Do Won, ktorý je tiež ponúknutý, aby sa objavil v spomínanej sérii.

Hoci správy nezahŕňali jeho možnú postavu, nová Kdrama Lee Seung Gia sa začne natáčať v decembri až apríli 2022. To znamená, že fanúšikovia budú v najbližších týždňoch počuť ďalšie aktualizácie.

Zaujímavé je, že „Supernote“ sa zameriava na darebákov a ich príbehy týkajúce sa vysoko kvalitných falošných bankoviek.

Podľa toho, ako to vyzerá, herec môže stvárniť postavu antihrdinu, ktorá predvedie svoje herecké umenie, keď sa premení na svoju prvú rolu záporáka.

ČÍTAJ VIAC: Hviezda filmu „Myška“ Lee Seung Gi hovorí úprimne o svojej srdcervúcej skúsenosti s duševným zdravím

Lee Seung Gi sa vráti ako hostiteľ v 'Sing Again 2'

Lee Seung Gi(Foto: Hook Entertainment Official Instagram)

'Supernote' je ďalším projektom Lee Seung Gia po tom, čo prevzal úlohu Jung Ba Reum, policajného nováčika hľadajúceho spravodlivosť v 'Mouse'.

Okrem jeho nadchádzajúcej Kdramy je trojitá hrozba pripravená vrátiť sa ako hostiteľ v 'Sing Again 2.'

Stalo sa tak po tom, čo A-list dostal pozitívnu a ohromujúcu odozvu od divákov za svoje pôsobivé hostiteľské schopnosti.

Okrem toho má aj svojský spôsob, ako uspokojiť divákov a súťažiacich vysokou úrovňou vtipu a šarmu.

Herec tým zároveň vyjadril úprimnú vďaku divákom a povedal, že je „rád“ opäť vystúpiť ako moderátor.

Okrem toho sľúbil, že divákom poskytne zábavnú šou a dodal: „Veľmi dúfam v úžasné talenty, ktoré sa v šou ukážu, ako aj v neočakávané emócie.“

V estrádnej šou JTBC vystupujú talentovaní speváci, na ktorých sa kedysi zabudlo a dostali druhú šancu, ktorú si zaslúžia ukázať svoje schopnosti v speve pred davom.

'Sing Again 2' by mala mať premiéru niekedy v decembri, na čele s PD 'Hurrah for Independence' s CP Yoon Hyun Joonom z 'Two Yoo Project Sugar Man', ktorý je zodpovedný za plánovanie.

Lee Seung Gi randí s Lee Da In

Lee Da In a Lee Seung Gi(Foto: Instagram Lee Da In / Master in the House Instagram)

Jeho množstvo projektov v nasledujúcom roku prichádza po tom, čo sa potvrdilo, že herec a herečka „Alice“ Lee Da In spolu chodia.

Správu potvrdila ich príslušná agentúra s tým, že dvojica sa zblížila vďaka spoločnej záľube, golfu.

Ako by jeho fanúšikovia OG vedeli, Lee Seung Gi je vášnivým fanúšikom tohto športu a na svojom Instagrame často zverejňuje zábery súvisiace s golfom.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: Aktualizácia obsadenia filmu Vagabond 2021: Tu je ďalší postup pre Bae Suzy, Lee Seung Gi a zvyšok obsadenia

KDramastars vlastní tento článok

Napísal Geca Wills