V 2. epizóde 'Radio Star' s obsadením 'The Red Sleeve Cuff' Lee Se Young vo vysielaní prezradila, že ako tapetu použila Lee Junho ako súčasť svojej postavy v dráme.

Lee Se Young odhaľuje, prečo použila Lee Junho ako tapetu pri natáčaní filmu „The Red Sleeve Cuff“

Počas ich prvej epizódy sa Lee Junho, Lee Se Young, Kang Hoon, Jang Hye Jin, Oh Dae Hwan a Lee Min Ji skvele bavili v estrádnej show a podelili sa o svoje skúsenosti zo spoločnej práce na projekte.

Šou tiež získala pôsobivé hodnotenia po tom, čo sa herci objavili v minulotýždňovom vysielaní.PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Hodnotenie sledovanosti filmu „Radio Star“ dosahuje nové výšky po tom, ako sa hosťom objavilo hviezdy „The Red Sleeve Cuff“

Lee Se Young a Lee Junho(Foto: MBC Oficiálny Instagram)

Medzitým, v pokračovaní programu, sa Lee Se Young podelil o vtipný príbeh o nej pri nakrúcaní ich historicko-romantickej drámy. Priznala, že ako tapetu telefónu použila fotografiu Lee Junha.

Se Young si zahrala postavu Sung Deok Im, odvážnej a priamočiarej dvornej dámy, do ktorej sa zamiloval korunný princ Yi San (Lee Junho). Úspešne stvárnila rolu a zožala pozitívne komentáre od divákov.

„The Red Sleeve Cuff“ Lee Junho a Lee Se Young(Foto: MBC Oficiálny Instagram)

Keďže to bolo jej prvýkrát, čo sa po dvoch rokoch objavila v sérii mudrcov a má dôležitú postavu, Lee Se Young objavila jedinečný spôsob, ako môže svoju rolu zvládnuť.

Podľa nej počas natáčania seriálu používala Lee Junho ako tapetu na mobil celé mesiace, aby mohla dokonale ukázať svoj zúfalý a láskyplný románik so svojím dramatickým partnerom Lee Junhom.

Lee Se Young a Lee Junho(Foto: MBC Oficiálny Instagram)

S jej prekvapivým odhalením sa jej herecké hviezdy a moderátori 'Radio Star' rozplakali po tom, čo si vypočuli spôsob charakterizácie Lee Se Younga. Vďaka svojmu jasnému výkonu v historických žánrových drámach a elegantnému vizuálu si dokázala ukradnúť pozornosť a vybudovať si sebadôveru k lepším výkonom.

Hlavná hviezda 'The Red Sleeve Cuff' má inú prácu mimo šoubiznisu

Lee Se Young navyše prezradila, že okrem herečky má aj inú prácu. Má dokonca svoje vizitky a odovzdáva ich štyrom MCs z 'Radio Star.' Na jej biznis boli zvedaví aj jej kolegovia.

Medzitým sa Lee Min Ji podelila o svoj obdiv k Lee Se Youngovi. Bola prekvapená, aká profesionálna bola herečka v herectve. Min Ji dodal, že Se Young je už v herectve na vysokej úrovni.

Okrem toho sa Lee Junho, Lee Se Young a Kang Hoon pripravujú na stretnutie so svojimi taiwanskými fanúšikmi tento rok vo februári prostredníctvom virtuálneho stretnutia fanúšikov.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI:Hviezdy „The Red Sleeve Cuff“ Lee Junho, Lee Se Young a Kang Hoon usporiadajú vo februári online stretnutie fanúšikov

Čo poviete na odhalenie Lee Se Younga? Podeľte sa s nami o svoje myšlienky v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.