Lee Min Ho je stredobodom pozornosti v záberoch zo zákulisia pre jar/leto 2015 Hádaj Kóreu. Video sa zameriava na hviezdu Hallyu, ktorá modeluje v rôznych pózach. Do riflového natáčania vnáša svojho mužského ducha a predvádza svoju hviezdnu silu.

Video obsahuje atraktívne detailné zábery na štýly džínsoviny, ktoré priťahujú pozornosť, vrátane stonewash a vzorovaných textílií. V celej reklame skúša množstvo ležérneho vzhľadu, čím predvádza svoju všestrannosť a prefíkaný šarm. Odráža zvýšený pocit zrelosti v scénach, kde má na sebe koženú bundu.Keď prechádza od jedného pohľadu k druhému, je ľahké pochopiť, prečo získal toľko príležitostí na podporu.

Jeho rozpoznateľná tvár je vrcholom fotenia a veľkou súčasťou jeho príťažlivosti. Herec nedávno na svojej sociálnej sieti zdieľal fotografiu, na ktorej sa mohol bez prekážok fanúšikov poprechádzať po uliciach Paríža. Nepochybne túži po súkromí, ale jeho obrovská fanúšikovská základňa prispieva k jeho úspechu s modelingovými príležitosťami.

Táto 27-ročná hviezda úspešne získala množstvo odporúčaní, vrátane jeho nedávneho účinkovania v Samsonite. Momentálne je v Londýne na natáčaní pre spoločnosť cestovných doplnkov, ktorá zverejnila fotografiu herca s ich najnovšou kabelkou pre White Day.

Jeho všestrannosť, ktorá sa odzrkadľuje počas jeho propagácií, viedla k jeho popularite. Zatiaľ čo jeho najobľúbenejšími úlohami boli stredoškolskí dediči, naďalej prijíma zrelšie postavy. Počas nedávneho rozhovoru pre The Fact herec prezradil kritériá, ktoré používa pri výbere nových úloh. V rozhovore uviedol: 'Pri výbere sa zakladám výlučne na tom, či to vyhovuje môjmu veku a či to viem robiť dobre.'

Lee Min Ho si momentálne dáva pauzu od kórejskej drámy, aby mohol nakrútiť odporúčania a propagovať svoj film „Gangnam 1970“.