8. mája Innisfree vydala prvú epizódu webovej drámy 'Summer Love' s Lee Min Ho a Yoonou z Girls' Generation. Webová séria začína v kaviarni, kde Lee Min Ho a jeho fiktívni mužskí priatelia diskutujú o Yooninom odpudzujúcom vzťahu.

Scéna smeruje k Yoone, ktorá sa možno práve pohádala so svojím priateľom. Usadí sa v známej konverzácii s Lee Min Ho a jeho priateľmi a zdá sa, že stretnutie s jej kráskou pokrčí plecami.

S anglickými titulkamiLee Min Ho a Yoona sa predtým spolu objavovali v reklamných kampaniach. Obe hviezdy slúžili ako modelky pre Innisfree a outdoorovú značku Eider. Mini dráma Letná láska má však pre divákov neskutočný nádych. Yoona je verejne zapletená so sólovým spevákom a hercom Lee Seung Gi, ktorý je známy ako jeden z kráľov podpory. Lee Min Ho randí so slečnou A's Suzy, ktorá je tiež všeobecne uznávaná pre jej podporné zmluvy.

Štyri hviezdy sú propagátormi, ktorí pokračujú v získavaní nových obchodov, čím popierajú konvenčnú teóriu, že idoly a herci nedokážu efektívne udržiavať vzťahy s verejnosťou. Vo februári 2015 bola Yoona, ktorá je tiež hovorkyňou Clean & Clear, uznaná CNN ako jedno z domácich mien, ktoré poháňajú kórejské šialenstvo krásy na ázijskom trhu.

Yoona v súčasnosti natáča čínsku drámu „God of War Zhao Yun“. Séria, ktorá je tiež známa ako „Wu Shen Zhao Zi Long“ je 60-epizódová historická romantická dráma, ktorá je naplánovaná na vysielanie na pevninskej čínskej sieti Hunan TV. Yoona stvárňuje milostný záujem Zhao Yun (Lin Gengxin). Je rozrušená, keď sa dozvie, že Zhao Yun bol zodpovedný za zabitie jej otca. „God of War Zhao Yun“ by sa mal vysielať v druhej polovici roka 2015.