16. októbra zverejnila svetová cukrárka Ferrero Rocher prvú úplnú reklamu zo svojej veľmi očakávanej reklamnej kampane s Lee Min Ho v hlavnej úlohe.

Hviezda Hallyu pri odchode z butiku s bonboniérou Ferrero Rocher v závese pôsobí sviežo a milo.

Naskakuje na kolobežku, vyvolávajúcu predstavu talianskej elegancie, a potom sa vydá po malebných uličkách Ríma.Každá scéna pokračuje v predpoklade, že sa chystá ísť na rande, najmä keď prejde okolo kvetinárstva, aby zdvihol jednu ružu s dlhou stonkou. Keď však príde do honosnej vily, privíta ho iná žena ako jeho skutočná priateľka Suzy.

Jeho prvá reklama na Ferrero Rocher zdôrazňuje vďaku za pohostinnosť, pretože hostiteľke večierku daruje škatuľu ikonických cukríkov.

Ferrero Rocher je posledným v jeho rastúcom arzenáli lukratívnych odporúčaní, ktoré sa naďalej hromadia po úspechu jeho nedávnej kampane pre Kórejskú organizáciu cestovného ruchu, ktorá za menej ako dva mesiace získala na YouTube viac ako 22 miliónov zobrazení.

Upútavka na jeho reklamu Ferrero Rocher zaznamenala v priebehu štyroch dní viac ako 1,1 milióna zobrazení, čo ilustruje jeho rastúci vplyv ako produktového hovorcu.

Prostredníctvom sérií ako 'Boys Over Flowers' a 'The Heirs' urobil významný vplyv na medzinárodných fanúšikov Hallyu.

Dňa 15. októbra Správy Yonhap zverejnila výsledky nedávneho prieskumu KBS World Radio. Po prieskume 3 000 arabských spotrebiteľov označilo 14,8 percenta účastníkov Lee Min Ho ako prvú osobu, ktorá im napadne, keď premýšľajú o Kórei.

Tento prieskum určil herca „Gangnam 1970“ za najobľúbenejšiu kórejskú hviezdu Arabmi, čo ďalej dokazuje jeho význam ako globálnej tváre vlny Hallyu.

----
Adrienne Stanleyová je prispievateľkou v Kiltandkeeley. Je tiež autorkou hudby v KpopStarz, MTV Iggy a iných publikáciách. Keď nepočúva 'We Like 2 Party', možno ju nájsť na Twitteri. (@retrogirladdy).