Lee Min Ho hovoril o svojich skúsenostiach v Los Angeles počas LACMA Art+Film Gala v roku 2021.

Počas tlačovej konferencie 'Pachinko' v L.A. hviezda Hallyu odpovedala na rôzne otázky médií. To zahŕňalo jeho novú drámu na Apple TV+ a virálnu fotografiu počas afterparty akcie LACMA.

Lee Min Ho rozdáva, kto zaplatil hviezdnu večeru v L.A

V novembri 2021 odleteli najväčšie mená kórejského zábavného priemyslu do Spojených štátov, aby sa zúčastnili na 10. ročníku LACMA Art & Film Gala. Stalo sa tak v Los Angeles County Museum of Art v Los Angeles v Kalifornii.Na podujatí boli videní hviezdy 'Squid Game' Lee Jung Hae, Jung Ho Yeon, Park Hae Soo, Lee Byun Hun a režisér Hwang Dong Hyuk.

Medzitým Lee Min Ho prišiel elegantne v klasickom čiernom smokingu od kórejskej návrhárky Kim Seoryong. Dokonca pozdravil svojich fanúšikov, ktorí ho čakali pred múzeom.

Lee Min Ho(Foto: Lee Min Ho Instagram)

Okrem výročného ceremoniálu bolo ďalším vrcholom dňa ministretnutie kórejských hviezd.

V tom čase sa fotografia stala trendovou témou v online komunitách. Účinkujú v ňom Lee Jung Jae, Kang Dong Won, Lee Min Ho, Jung Woo Sung, Park Hae Soo, Lee Jung Jae a priateľka Lim Se Ryoung, ako aj spevák a skladateľ Eric Nam. Boli spozorovaní pri stolovaní v kórejskej reštaurácii v Los Angeles.

Samozrejme, netizens boli ohromení, keď videli skupinu A-listov zhromaždených na jednej fotografii.

Je zaujímavé, že mesiace po tom, čo sa fotografia stala virálnou, Lee Min Ho zdieľa niektoré podrobnosti týkajúce sa hviezdneho stretnutia.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: Tlačová konferencia „Pachinko“: Lee Min Ho hovorí o comebackovej dráme a je „hrdý“ na sériu Apple TV+

Podľa a Kórejské médiá , hviezda 'Pachinko' bola požiadaná, kto zaplatil za jeho jedlo počas večere s celebritami. Úprimne odpovedal, že nemá potuchy, kto zaplatil za večeru, a dodal: 'Bol som medzi jedným z maknaes, takže som to nebol.'

Uviedol však svoje špekulácie, že na večeru ‚platil jeden zo slniečkárov‘. Sunbaeznamená senior alebo niekto ktorí majú viac pracovných skúseností.

Najdôležitejšie udalosti z tlačovej konferencie „Pachinko“.

Tlačová konferencia prichádza pred novou drámou Lee Min Ho 'Pachinko' po boku držiteľa Oscara Youn Yuh Junga, Jung Eun Chae, japonsko-novozélandskej herečky Anny Sawai, hviezdy 'Devs and Love Life' Jin Ha a ďalších.

Pripravovaná séria s Apple TV+ zobrazuje príbeh kórejskej prisťahovaleckej rodiny naprieč štyrmi generáciami. Opustili Južnú Kóreu a presťahovali sa do Japonska, aby prežili.

(Foto: Apple TV+ Oficiálny Instagram)
Herci Kim Min Ha, Lee Min Ho (Foto: Apple TV+ Oficiálny Instagram)
Herečka Youn Yuh Jung, ocenená Oscarom

Dojímavý príbeh sa začína na začiatku 20. storočia cez perspektívu Sunja, ktorú stvárnili Youn Yuh Jung, Kim Min Ha a Jeon Yu Na.

Na svetovej premiére filmu „Pachinko“ The Hollywood Reporter citoval, čo si Kim Min Ha myslí o stvárnení mladej Sunja.

Zdieľala, že bola „v zóne nakrúcania“, pretože „musela sa cítiť pohodlne ako Sunja“.

Pokiaľ ide o Jin Ha, ktorý hrá Solomona Baeka, priznal, že hrať túto rolu a hovoriť viacerými jazykmi bolo dosť náročné, ale túto skúsenosť opísal ako 'neuveriteľne naplňujúcu.'

'Pachinko' má premiéru naplánovanú na 25. marca a predstaví tri epizódy. Po debute bude každý týždeň vydaná jedna epizóda až do ukončenia sezóny 29. apríla. Celkovo bude obsahovať osem epizód.

ČÍTAJ VIAC: Lee Min Ho sa pripojil k Gong Hyo Jin v New Kdrama „Ask the Stars“

KDramastars vlastní tento článok
Napísal Geca Wills