Herec Lee Min Ho sa vzdáva drsného a dospelého vzhľadu Gangnam 1970 pre príťažlivý chlapec-next-štýl TNGT. 12. februára spoločnosť NGT, ktorá je známa aj ako Today 'N Going On Tomorrow, zverejnila fotografie s hviezdou Hallyu.

V pripravovanej kampani na jar/leto s názvom Lee Min Ho's Real City Life, herec pristupuje k rôznym štýlovým konceptom, od business casual až po uvoľnený denimový vzhľad.

TNGT je kórejská spoločnosť zaoberajúca sa pánskymi odevmi, ktorej primárnym cieľovým publikom sú vysokoškoláci a profesionáli v oblasti módy. Fotografie, ktoré spoločnosť zverejnila, zobrazujú hviezdu v rôznych scénach, od venčenia psov až po stydlivú fotografiu, kde sa zdá, že číta knihu.Hviezda slúžila ako tvár mnohých profilových spoločností po úspechu megaúspešnej drámy Boys Over Flowers. Medzi ďalšie odporúčania pre herca patrí zasielanie správ LINE v Kórei a Yadea pre čínskych spotrebiteľov.

Štýly zobrazené na obrázku sú odklonom od konceptov zapnutých oblekov, ktoré boli výrazne použité v Gangname 1970.

Gangnam 1970 poskytol hercovi jeho prvú veľkú filmovú rolu. Film slúžil ako jeho herecký návrat po úspechu drámy SBS The Heirs z roku 2013.

Film sa odohráva v 70. rokoch 20. storočia a zahŕňa polyesterové obleky a počas tejto éry boli na poprednom mieste ďalšie módne trendy.

Gangnam 1970 je tretím filmom z pouličnej série režiséra Yoo Ha. Vo filme hrá aj herec Kim Rae Won spolu so Seolhyunom z AOA. Film sa ukázal ako komerčný úspech na domácom trhu a malobmedzené otvorenie v Spojených štátoch 6. februára.

Film bude pre čínske publikum uvedený v marci. Do vydania pre čínske kiná budú zahrnuté ďalšie scény s populárnym hercom a Seolhyun.