Rok 2021 bol úžasný, pokiaľ ide o K-obsah a stúpajúcich, chvályhodných hercov.Ale podľa globálneho trendu Hallyu z roku 2021, superstar Lee Min Ho, K-dráma „Crash Landing on You“ a ďalšie zostávajú najobľúbenejším obsahom K.

„Crash Landing on You“ a „Parazit“ sú najvyberanejšie K-obsahy medzinárodných fanúšikov

Podľa správy, ktorú zverejnil Sports Donga zo 4. augusta, megahitový seriál tvN 'Crash Landing on You' a držiteľ Oscara 'Parazit' zostávajú neprekonateľné, pretože ich zahraniční fanúšikovia vybrali ako najobľúbenejšie kórejské drámy a filmy.

Crash Landing on You(Foto: Kim Jung Hyun Oficiálny Instagram)

Okrem toho, špičkový herec Lee Min Ho opäť dokázal, že je najlepšou hviezdou Hallyu pre rok 2021. Toto je vlastne jeho tretí rok, ktorý získal takéto uznanie!Ako uvádza Globálny trend Hallyu z roku 2021, ktorý zverejnila Kórejská medzinárodná agentúra pre kultúrnu výmenu, popularita kórejskej vlny zostala na poprednom mieste v rôznych častiach sveta napriek pandémii.

Lee Min Ho(Foto: MYM Entertainment Official Instagram)

Zahŕňali údaje z minuloročnej správy, v ktorej sa uvádza, že vývoz kórejského kultúrneho obsahu vzrástol o 8,8 percenta a Kórejská vlna sa rozšírila a stala sa žiadanou.

Od tohto roku je najvyberanejšou kórejskou drámou medzinárodnými fanúšikmi Hallyu „Crash Landing on You“, ktorá získala celkovo 9,5 percenta. Nasleduje „Je v poriadku nebyť v poriadku“ so 4,1 percenta a „Svet vydatých“ s 2,8 percentami.

Oh Jung Se, Seo Ye Ji, Kim Soo Hyun(Foto: Oficiálny instagramový účet Kim Soo Hyun)

Medzitým, čo sa týka filmov, je stále najsledovanejším 'Parazit', ktorý má 18,4 percenta hlasov od fanúšikov, nasledovaný zombie filmami ako 'Vlak do Pusanu', 'Polostrov' a '#ALIVE'.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Power Couple Son Ye Jin a Hyun Bin sa stali novými ambasádormi značky pre 'Crocodile'

Lee Min Ho zostáva na prvom mieste ako najobľúbenejší kórejský herec

V kategórii hercov bol Lee Min Ho na čele zoznamu a dosiahol priemerné percento 9,6. Prítomnosť Lee Min Ho na globálnej scéne zostala stabilná, nehovoriac o tom, že jeho projekty a reklamy na značky pomáhajú pri presadzovaní jeho mena.

Lee Min Ho(Foto: MYM Entertainment Official Instagram)

Za ním na zozname je herec A-List a hviezda filmu Crash Landing on You Hyun Bin, potom herec Gong Yoo z filmu Goblin a Song Hye Kyo, ktorá by mala hrať v novej romantickej dráme 'Now, We „Rozchádzame sa“ s Jang Ki Yongom.

Pieseň Hye Kyo(Foto: Instagram Song Hye Kyo)

K-pop má tiež veľký vplyv, pokiaľ ide o vlnu Hallyu. Ale K-drama priemysel produkuje špičkový a presvedčivý obsah. V skutočnosti sa skutočná spotreba obsahu Hallyu pre K-drámy zvýšila o 29,6 percent!

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Herci K-Drama so svojimi zapaľovačmi: Kto to urobil najlepšie - Song Joong Ki, Seo In Guk alebo Lee Min Ho?

Máte nejaké myšlienky a reakcie? Ozvite sa v sekcii komentárov!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins