Hviezda Hallyu Lee Min Ho je často označovaná ako „Lee Min Hot“ vďaka svojej širokej základni fanúšikov. Na najnovších fotkách z Lotte Duty-Free sa herec tejto prezývke drží.

9. júla Lotte Duty-Free zdieľala sériu fotografií s hviezdou 'Gangnam 1970' na svojom oficiálnom Weibo účet . Obraz zobrazuje Leeho v elegantnom formálnom oblečení s dôrazom na jeho prenikavý pohľad.

Lee, medzinárodný hovorca Lotte-Duty Free, je zobrazený na celej webovej stránke a účte spoločnosti Weibo spolu s hviezdami vrátane Park Shin Hye a Kim Soo Hyun.Fotografie nasledovali po správe, že Lee je držiteľom váženej ceny Producer's Choice na 16.Medzinárodný filmový festival Bucheon. Cena Producent's Choice je najvyššia pocta, ktorú možno na festivale získať. Medzi minulých príjemcov patria Jun Ji Hyun a Lee Byung Hun. Aj keď je známy najmä svojimi drámami 'Boys Over Flowers' a 'The Heirs', Lee sa preslávil vďaka svojej prelomovej filmovej úlohe v dobovom kriminálnom filme 'Gangnam 1970.'

28-ročný herec nedávno oslávil narodeniny a naďalej predvádza svoj nadčasový vzhľad.

7. júla vyvolal šialenstvo, keď prostredníctvom svojej facebookovej stránky zdieľal zaparené fotografie bez košele. Jeho fanúšikovia, ktorých sledovalo viac ako 16 miliónov fanúšikov, sa dočkali zostrihu záberov, ktoré vznikli počas jeho návštevy v Los Angeles pre ELLE.

Vráti sa na filmové plátno so svojou úlohou v pripravovanej kórejsko-čínskej koprodukcii 'Bounty Hunters'. Diváci naďalej očakávajú oznámenie jeho ženskej predstaviteľky, pričom sa špekuluje okolo potenciálneho obsadenia Yang Mi alebo Angelababy.

----------------------------

O spisovateľovi: Adrienne Stanley je redaktorkou KDramastars. Je tiež prispievateľkou pre KpopStarz, MTV Iggy, Viki a blog KCON CJ Entertainment. Medzi jej vášne patrí láska ku K-popu a ázijskej dráme. Keď nepíše, stretáva sa na Twitteri (@retrogirladdy).