Komik a herec Lee Kwang Soo sa v najnovšom vlogu Kim Jong Kooka vyjadril o tom, že sa chce vrátiť k filmu Running Man.

Kim Jong Kook pozýva Lee Kwang Soo na video spoluprácu

Kim Jong Kook mal Lee Kwang Soo ako svojho nového hosťa celebrít na svojom vlogu na YouTube. To urobilo radosť aj fanúšikom 'Running Man', pretože to bolo krátke stretnutie pre oboch. Okrem rokov, čo spolu pôsobili v spomínanom varietnom predstavení, Jong Kook a Kwang Soo už nadviazali pevné priateľstvo.

Kim Čong Kook(Foto : Správy 1 KOREA)

Aj preto bola ich najnovšia video spolupráca naplnená smiechom a doteraz nepočutými príbehmi od nich.Lee Kwang Soo sa preto chce objaviť vo filme Running Man

Lee Kwang Soo išiel ku Kim Jong Kookovi a užili si spolu kvalitný čas rozprávaním o svojej súčasnej kariére. Herec z 'The Pirates 2' spomenul svoj odchod z reality show. Potom sa Kim Jong Kook opýtal bývalej hlavnej opory 'Running Man' na jeho pocity zo známeho komentára online, ktorý hovorí: 'Už nebudem pozerať 'Running Man', pretože Lee Kwang Soo už nie je jeho súčasťou.

V prípade, že ste to zmeškali: 'Tomorrow' Episode 1: SF9 Rowoon sa oficiálne stáva Grim Reaper + začína s prudkým hodnotením

Lee Kwang Soo(Foto: SBS Running Man Instagram)

V reakcii na to Kwang Soo žartom povedal: „V skutočnosti som to bol ja, kto napísal ten komentár,“ čo Kim Čong Kooka rozosmialo. Medzitým, ako pokračovali v rozhovore, hviezda 'It's Okay, That's Love' vyjadrila svoj záujem o to, aby sa opäť objavila v 'RM.'

Running Man, epizóda 572(Foto: SBS Running Man Instagram)

Bola tam epizóda, kde sa v šou objavila volejbalová hráčka Kim Yeon Koung. Lee Kwang Soo povedal, že sa chcel objaviť v tejto epizóde, pretože so športovkyňou mohol vytiahnuť zaujímavejší moment, ktorý uspokojí divákov.

Kim Yeon Koung a Lee Kwang Soo si členovia 'Running Man' doberali, že sa podobajú.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Lee Kwang Soo, AOA Seolhyun, Jin Hee Kyung Spoločne hľadajú vodítka v novom farebnom plagáte pre „Killerov nákupný zoznam“

Obsadenie Running Man (2)(Foto: SBS Running Man Instagram)

„Aby som bol úprimný, bola jedna epizóda, keď som sa chcel znova pripojiť k šou. Bolo to vtedy, keď hosťoval volejbalový hráč Kim Yeon Koung. Myslel som, že by som to urobil lepšie.“ Komik dodal, že keď bude mať možnosť stretnúť sa so športovkyňou, chce s ňou zviesť priateľskú nadávku.

Pozrite si celý vlog Lee Kwang Soo a Kim Jong Kooka Tu!

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Aktualizácia Instagramu Jeon So Min: Herečka prejavuje náklonnosť kolegom z 'Running Man'

Čo si myslíte o interakcii Lee Kwang Soo a Kim Jong Kooka v najnovšom YouTube vlogu? Podeľte sa s nami o svoje komentáre!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.