Lee Jong Suk, Kim Seon Ho, Im Si Wan(Foto: Instagram)

Toto sú niektorí z vašich obľúbených kórejských hercov, ktorí sú príliš krásni zvnútra aj zvonku.

Lee Jong Suk (Romantika je bonusová kniha)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Jongsuk Lee (@jongsuk0206)

Vo svojej predchádzajúcej dráme, predtým ako odišiel do armády, hral Lee Jong Suk úlohu Cha Eun Ho v romantickom seriáli „Romance Is A Bonus Book“. Zručný spisovateľ a šéfredaktor, ktorý väčšinu svojho života tajne miloval do svojho priateľa Kang Dan Ih (Lee Na Young). Vážne pomáha Kang Dan Ihovi spôsobom, akým to dokáže Eun Ho. Lee Jong Suk prostredníctvom tejto drámy ukázal svoju vrúcnu stránku a diváci si nemôžu pomôcť, ale aj snívať o tom, že sa stretnú s dobrým chlapom ako je on, ktorý s otvorenou náručou prijíma všetky nedostatky svojich priateľov a nič za to nežiada.Kim Seon Ho (Start-Up)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Seonho Kim (@seonho__kim)

Chlapík, ktorý dal národu vážny „syndróm druhého vedenia“ za svoju rolu Han Ji Pyeonga v dráme „Start-Up“. Môže byť ľahko nepochopený ako chladný mužský vodca, pretože je čestný a priamy človek. Napriek tomu bolo veľa dôkazov, že Han Ji Pyeong je skutočne dobrý chlapec. V momente svojho života, keď si nebol vedomý svojich rastúcich citov k Seo Dal Mi (Suzy), sa vždy uistil, že je šťastná a v bezpečí.

Ji Pyeong tiež rešpektuje jeho priateľstvo so svojou prvou láskou a nikdy jej nechce byť na ťarchu. Svoj milý a vrúcny vzťah ukázal aj k babičke Dal Mi. Fanúšikovia ho bezdôvodne nenazvali 'Good Boy'. Stavím sa, že ste s týmto mužom stále spätí!

Im Si Wan (Run On)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom Im Siwan (@yim_siwang)

Idol, z ktorého sa stal herec Im Si Wan, teraz robí rozruch svojim výnimočným stvárnením v dráme JTBC 'Run On'. Jeho vrúcny a jasný charakter ako Ki Sun Gyeom mal veľký vplyv na publikum. Tu je to bývalý atletický atlét, ktorý sa na prvý pohľad javí ako trochu spoločensky nemotorný, ale keď ho ľudia viac spoznajú, je osvedčeným miláčikom.

Ki Sun Gyeom má starostlivú a čistú stránku, najmä pre Oh Mi Joo (Shin Se Kyung). Navyše jeho slová a činy hodné mdlôb voči ľuďom, ktorí sú pre neho dôležití. Vždy je pripravený chrániť svojich blízkych a potreby druhých vždy uprednostňuje pred svojimi vlastnými. Im Si Wan dal divákom nový druh dobrej postavy, na ktorú sa môžu tešiť!

Prečítajte si tiež:Zachyťte úžasnú chémiu 'Run On' Stars Im Si Wan a Shin Se Kyung's Amazing Chemistry v ich rozhovore zo Západnej Kórey

Kim Soo Hyun (Je v poriadku nebyť v poriadku)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný 김수현 Kim Soo Hyun 金秀賢 (@ soohyun_k216)

Kim Soo Hyun, ktorý hral rolu Moon Gang Tae v hitovej dráme z roku 2020 „Je to v poriadku nebyť v poriadku“, sa rozhodne dobre stvárnil, keď sa ponoril do postavy Moon Gang Tae. Od mladosti sa dobre starať o svojho staršieho brata a láskavo sa starať o svojich pacientov, aj keď aj on potrebuje lásku a starostlivosť so všetkými jazvami, ktoré mal v živote.

Moon Gang Tae je obetavý, pokiaľ ide o pomoc ľuďom, ktorí sú v núdzi. Keď sa Ko Mun Yeong (Seo Ye Ji) chystal ublížiť pacientovi, Gang Tae ho okamžite išla zachrániť tým, že zablokovala nôž vlastnou holou rukou. Ako príbeh pokračuje, aj keď má Ko Mun Yeong romantickú posadnutosť, Moon Gang Tae stále dokáže byť pokojná a dobre sa o ňu stará a pomáha Mun Yeong liečiť jej emocionálne rany.

Prečítajte si tiež: Kim Soo Hyun predvádza rozkošné priateľstvo s Co-Star IU z 'Dream High'

Cha Eun Woo (skutočná krása)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Eunwoo Cha (@eunwo.o_c)

Muž, ktorý má takmer všetko. Idol a herec Cha Eun Woo opäť predviedli ďalšie veľkolepé predstavenie ako Lee Su Ho vo svojej predchádzajúcej romanticko-komediálnej dráme „True Beauty“.

Napriek svojmu chladnému vzhľadu bol v skutočnosti milý a starostlivý človek. Cení si svoje skutočné priateľstvo so Seo Yeon a Han Seo Jun. A keďže bol vzdialený od ostatných, stal sa Lee Su Ho otvorenejším a priateľskejším po stretnutí s Lim Ju Gyeong (Moon Ga Young), s ktorým zdieľal väčšinu svojej zraniteľnej stránky a pomáhal mu. zmeniť svoj pohľad na život.

Jeho mdloby hodné činy voči žene, ktorú miloval, a obete, ktoré priniesol pre svojich priateľov, boli len niektoré z mnohých vecí, ktoré je Lee Su Ho schopný urobiť bez toho, aby za to niečo dostal. Svojimi slovami a činmi si podmanil srdcia divákov.

Prečítajte si tiež: Lee Min Ho, Kim Soo Hyun, Cha Eun Woo, Hwang In Yeop a ďalší sú najsledovanejšími kórejskými srdciarmi na Instagrame

Hwang In Yeop (skutočná krása)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Hwangom In-yeopom (@hi_high_hiy)

Ďalšia hviezda „True Beauty“ upútala pozornosť divákov svojimi skutočnými činmi voči svojim blízkym. Navonok môže vyzerať rebelsky a chladne, ale Han Seo Jun je v skutočnosti vo vnútri čistý a starostlivý chlap. Je pripravený urobiť všetko pre to, aby urobil svojich priateľov a rodinu šťastnými, aj keď to znamená obetovať svoju lásku k Lim Ju Kyung (Moon Ga Young), aby ju ochránil a mohol mať dobrý vzťah s ňou a svojim dlhoročným priateľom Leem. Su Ho (Cha Eun Woo).

Čo poviete na týchto kórejských hercov, ktorí si svojimi postavami ako správni chlapci uchvátili srdcia mnohých? Dajte nám vedieť v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.