Herec z filmu 'Bulgasal: Immortal Souls' Lee Jin Wook a hviezda 'Reunited World' Lee Yeon Hee po prvýkrát spolupracujú v pripravovanom romantickom seriáli Kakao TV 'Manželský biely papier'!

Lee Jin Wook, Lee Yeon Hee predvedú manželskú nervozitu v „Bielej knihe o manželstve“

Dvaja skvelí herci Lee Jin Wook a Lee Yeon Hee sa chystajú tento rok ozdobiť pripravovanú romantickú drámu „Manželský biely papier“ (doslovný názov)!

Lee Jin Wook, Lee Yeon Hee To hrajú v „Manželskej bielej knihe“ televízie Kakao(Foto: Esquire Korea Official)
Lee Jin Wook

Televízna dráma Kakao zobrazuje príbeh dvoch 30-ročných mladíkov, ktorí sú zaneprázdnení hádkami o nadchádzajúcom sobáši – vrátane nečakaných hôr príprav, sĺz a frustrácií.V 'Manželskej bielej knihe' hrajú Lee Jin Wook a Lee Yeon Hee ako Seo Joon Hyung a Kim Na Eun, v tomto poradí, pár, ktorý spolu chodili dva roky a teraz sú pripravení uzavrieť uzol.

Lee Jin Wook, Lee Yeon Hee To hrajú v „Manželskej bielej knihe“ televízie Kakao(Foto: Marie Claire Korea Official)
Lee Yeon Hee

Seo Joon Hyung je nadšený budúci ženích, ktorý je ochotný pre svoju snúbenicu urobiť čokoľvek. Je úprimný, bystrý a optimistický.

Vyrastal v dobre situovanej rodine, navštevoval dobrú vysokú školu a prácu má bez väčších ťažkostí. Kvôli svojej vystupujúcej osobnosti je často zobrazovaný ako nezrelý.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný BH Entertainment (@bhent_official)

Nastávajúca nevesta Kim Na Eun je pritom dobre založená žena plná náklonnosti, smiechu a odhodlania. Každá žena jej závidí, pretože má všetko – dobre platenú prácu, súťažnú kariéru a zdravý vzťah s partnerom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný VAST Entertainment (@vast.ent)

Kým dvojica očakáva manželský život ako z rozprávky, manželská realita dvojicu prekvapí veľmi skľučujúcimi témami.

Lee Jin Wook, Lee Yeon Hee To hrajú v „Manželskej bielej knihe“ televízie Kakao(Foto: Esquire Korea Official)
Lee Jin Wook Lee Jin Wook, Lee Yeon Hee To hrajú v „Manželskej bielej knihe“ televízie Kakao(Foto: Marie Claire Korea Official)
Lee Yeon Hee

Očakáva sa, že realistické stvárnenie postáv Lee Jin Wooka a Lee Yeon Hee, ako aj ich chémia, upútajú pozornosť a podporu divákov.

Lee Jin Wook, Lee Yeon Hee v „Bielej knihe manželstva“

Herec Lee Jin Wook diverzifikoval svoju filmografiu po tom, čo sa v roku 2021 objavil v rôznych drámach, ako napríklad „Sweet Home“, „Voice“, „Bulgasal: Immortal Souls“ a „A Year-End Medley“, premena Lee Jin Wooka na svojrázneho manžela- sa očakáva.

Lee Jin Wook, Lee Yeon Hee To hrajú v „Manželskej bielej knihe“ televízie Kakao(Foto: Esquire Korea Official)
Lee Jin Wook

Cieľom Lee Jin Wooka je poskytnúť zmysluplný príbeh prostredníctvom drámy, ktorá bude diskutovať o intímnom a realistickom príbehu lásky, vzťahov a manželstiev, s ktorými môže každý určite rezonovať.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Potvrdené! EXO D.O. Viesť novú súdnu drámu „Víťazstvo prokurátora Jina“

(Foto: Marie Claire Korea Official)
Lee Yeon Hee

Na druhej strane, herečka z 'Reunited Worlds' Lee Yeon Hee sľubuje, že poskytne útechu ľuďom, ktorí tiež prechádzajú procesmi príprav na manželstvo, a tiež ženatým divákom.

Dátum a čas vydania „Bielej knihy o manželstve“.

Biela kniha o manželstve od Kakao TV pozostáva celkovo z 12 epizód, pričom každá z nich má 30 minút.

V súčasnosti je dráma v procese nakrúcania. Dráma Lee Jin Wooka a Lee Yeon Hee sa bude vysielať v prvej polovici roka na Kakao TV.

ČÍTAJ VIAC: Joo Won, 'Dobrý doktor' Moon Chae Won bude prerobený v 10 krajinách? Tu je Čo vieme

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Elijah Mully.