Herec Lee Ji-hoon a Son Na-eun hrajú hlavnú úlohu v pripravovanej dráme 'Shall We Eat Dinner Together?' Nadchádzajúca dráma MBC 'Shall We Eat Dinner Together?' bude mať premiéru v máji a je založený na rovnomennom webtoone.

Dráma je príbehom o uzdravení ženy a muža, ktorí sú emocionálne nedostupní, obaja radi jedia vonku, ale nemajú radi, keď musia chodiť sami do reštaurácie. Keďže náhodou jedli spolu, majú tajný vzťah k jedlu. Pri večeri obnovujú svoje city lásky.

Lee Ji Hoon hrá rolu Jung Jae-hyuka. Je lekárskym novinárom na voľnej nohe a je vysokoškolským milovníkom Woo Do-hee, ktorého hrá Seo Ji-hye. Po promócii odišiel študovať do zahraničia s jednostranným vyhlásením na rozlúčku a o päť rokov sa opäť objavil pred Do-hee. Zobrazuje romantickú postavu, na ktorú sú fanúšikovia nadšení.Son Na-Eun hrá rolu Jin No-eula, ktorý je fitness trénerom. Jin No-Eul v dráme je celebritou na sociálnych médiách kvôli svojmu sexi a nádhernému vzhľadu. Ako bývalá priateľka Kim Hae-Kyung v podaní Song Seung-Heon sa rozhodne, že ju Hae-Kyung už nemiluje a rozlúči sa. Keď sa však vráti k záveru, že neexistuje žiadny muž ako on, prejaví silnú túžbu vrátiť sa k nemu, čo rozprúdi konflikt.

Son Na-Eun, členka APink, je veľmi aktívna v rôznych oblastiach, ako je herectvo, reklama a móda, a je milovaná pre svoj jedinečný šarm. Fanúšikovia a online komunita ju pri tejto novej dráme povzbudzujú.