O návrate Lee Ji Aha v 'The Penthouse 2' sa v súčasnosti hovorí na internete!

Keďže sa 'The Penthouse: War in Life' blíži k strednej časti sezóny, existuje veľa špekulácií, že Shim Su-ryeon, ktorého stvárňuje Lee Ji-ah, by sa mohol objaviť v piatej epizóde tohto toľko diskutovaného dramatického seriálu. .

Povestný návrat Lee Ji Aha v 'The Penthouse 2'

Všetci vieme, že bola zabitá v minulej sezóne, ale diváci majú malý náznak, že herečka príde v druhej sezóne. Niektorí navrhli, že jej vzhľad môže byť krátky, ale s najväčšou pravdepodobnosťou to bude mať taký vplyv, keď sa príbeh začne odvíjať, keď sa blíži k vrcholu drámy.Lee Ji Ah by sa mohla vrátiť(Foto: oficiálny Instagram SBS)
Lee Ji Ah by sa mohla vrátiť v 5. epizóde Penthouse 2

Mnohí majú tieto špekulácie, pretože v dramatickej sérii bolo veľa zvratov. A určite by návrat Lee Ji Aha zmenil celú výpravu, najmä vzťahy antagonistov k sebe navzájom.

Na druhej strane, najnovšie vysielanie ukázalo, že Jin Pink (Ahn Yeon-hong) sa v opačnom smere rozpráva s Oh Yoon-hee (Eugene) o nájdení matky dvojčiat, kde Oh Yoon Hee uviedla, že ju ťažko hľadá.

Tí dvaja sa rozprávali spôsobom, ako keby sa nepoznali. V tejto sezóne 2 je Ahn Yeon-hong, ktorý hrá Jin Pink, najnovším obsadením, ktoré bude hrať veľkú a tajomnú úlohu. Zatiaľ vieme len to, že je učiteľkou dcéry Cheon Seo-jin, Ha Eun-byul. Ona je tiež tá, ktorá riadi svoj život a vzdelávanie.

Lee Ji Ah by sa mohla vrátiť(Foto: Lee Ji Ah Oficiálny Instagram)
Lee Ji Ah by sa mohla vrátiť v 5. epizóde 'The Penthouse 2'

Jin Park pracuje aj pre Logana Leeho. Možno sme v predchádzajúcich epizódach tejto sezóny videli menej Logana Leeho, ale je pravdepodobnejšie, že keď dráma dosiahne svoj vrchol a skončí v prvej sezóne, väčšinou ho bolo vidieť v týchto klimatických epizódach.

Prítomnosť herca Heo Seong-Tae navyše ešte viac rozprúdi drámu, keďže hrá manžela Kang Mari (Shin Eun-Kyung). Určite sa bude zdať, že sa pomstí Joo Dan Tae. Keďže je vo väzení, to, ako sa pomstí, budú diváci určite veľmi očakávať.

Lee Ji Ah by sa mohla vrátiť(Foto: Lee Ji Ah Oficiálny Instagram)
Lee Ji Ah by sa mohla vrátiť v 5. epizóde 'The Penthouse 2'

Vynikajúca zdatnosť herečky Shin Eun-Kyung bude určite zdôraznená, pretože bola ocenená sieťami za jej vynikajúcu vykrádačku scén v predchádzajúcej epizóde.

V poslednej sezóne herci sami nevedeli, kto je vrahom Shim Su Ryeona (Lee Ji Ah), s toľkými záhadami sú herci vždy prekvapení, čo sa stane v nasledujúcich epizódach.

Napriek tomu sa 'The Penthouse: War in Life 2' natáča tajne, pričom scenáre boli vydané až v dvanástich kópiách a príbeh a situácia na stránke boli poskytnuté všetkým zamestnancom.

Na druhej strane, The Penthouse 2 sa natáča v tajnosti, pričom všetky scenáre vyšli v počte až 12 kópií a príbeh a situácia na stránke boli poskytnuté všetkým zamestnancom.

Prečítajte si tiež: Lee Ji Ah nečakane povedal Kim Hee Chul spoiler pre 'The Penthouse'

Krátka synopsia 'Penthouse'

Penthouse sa nachádza v 100-poschodovom luxusnom podkrovnom byte, kde sú tri ženy ochotné urobiť čokoľvek pre dobro svojich dcér. Dosiahli by dokonca bod zabíjania, len aby sa uistili, že ich dcéry budú vždy na vrchole a budú môcť ísť za svojim snom a pomstiť smrť dcéry. Jedinečné osobnosti týchto žien sú také výrazné a herečky hrajúce roly majú vynikajúce herecké výkony.

Lee Ji Ah by sa mohla vrátiť(Foto: oficiálny Instagram SBS)
Lee Ji Ah by sa mohla vrátiť v 5. epizóde 'The Penthouse 2'

A napokon, pomsta Shim Su Ryeon sa začala, keď zistila, že jej dlho stratená biologická dcéra bola od jej narodenia oddelená. Potom, čo sa priveľmi domáhala spravodlivosti za smrť svojej dcéry, skončila v poslednej epizóde 1. série zavraždená.

Diváci určite dúfajú, že vstane z mŕtvych, aby mohla nájsť spravodlivosť, ktorú hľadala, a potrestať všetkých ľudí, ktorí zosnovali smrť jej jedinej dcéry.

Možno sa ti bude páčiť:Hviezdy filmu „The Penthouse 2“ Kim So Yeon, Eugene a ďalší dominujú týždennému rebríčku hercov

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísala Liza Parker