(Foto: Twitter)

Po jeho veľkolepom hraní v predchádzajúcej dráme '18 Again', Lee Do Hyun opäť ukáže svoje schopnosti v novej dráme v nadchádzajúcom roku 2021.Pripravovaná dráma KBS 2TV 'Youth of May' konečne potvrdila svoje hlavné obsadenie!

Dráma rozpráva príbeh o mladých ľuďoch, ktorí bežia v ústrety svojmu osudu bez toho, aby vedeli, aká cesta ich čaká. Bude to retro romantická dráma, ktorá ukáže vášeň, ktorá je základom skupiny mladých dospelých, ktorí prežili máj 1980.

Mládež mája obsadenie(Foto: Naver)

Obsadenie bude zložené z talentovaných hviezd počnúc Lee Do Hyun, Go Min Si, Lee Sang Yi a Geum Sae Rok.Lee Do Hyun stvárni postavu Hwang Hee Tae, študenta medicíny, ktorého cieľom je prelomiť všetky zaužívané stereotypy. Dokáže byť zlomyseľný, ale jeho odhodlanie a snaha hľadať pravdu ho robí výnimočným.

Úlohu Kim Myung Hee si zahrá Go Min Si, študentka 3. ročníka ošetrovateľstva, ktorú pred tým, ako sa dostala tam, kde je, čelila výzvam jej životných ťažkostí. Predstaví silnú a nezávislú ženu, ktorá sa najmä v živote len tak ľahko nevzdáva. Očakáva sa, že jej stvárnenie pritiahne pozornosť divákov, pretože predvedie veľa emotívnych hereckých výkonov, čo znamená byť optimistická a zároveň zraniteľná.

Geum Sae Rok sa tiež zúčastní ako jeden z hlavných hercov. Bude ňou Lee Soo Ryun, študentka práva, ktorá má pozitívnu osobnosť. Je najlepším priateľom Kim Myung Hee. Pochádza tiež z bohatej rodiny, no cítila sa pod tlakom, keď vyrastala. Už v mladom veku mala pocit, že je nútená ísť v stopách svojej rodiny pri zabezpečovaní spravodlivosti so spoločenskými problémami.

Herec Lee Sang Yi predvedie svoju inteligentnú a šik osobnosť ako Lee Soo Ryun, ktorý je starším bratom Lee Soo Chana. Po návrate zo zahraničných štúdií vo Francúzsku pomáhal otcovi s vedením ich rodinnej firmy v Kórei.

Medzitým Lee Do Hyun dostáva rôzne projekty, ktoré ukazujú, že neustále vyniká vo svojich remeslách. Dostáva veľkú lásku pre svoj úžasný talent a hrejivý a podmanivý vizuál. Fanúšikovia sú už nadšení, že uvidia jeho ďalšiu stránku a ako oživí svoju novú postavu ako Hwang Hee Tae.Lee Do Hyun tiež hrá v novom seriáli Netflix, 'Sweet Home', ktorý momentálne získava veľkú podporu publika po celom svete.

(Foto: Twitter)

Medzitým 'Youth of May' napísal Lee Gang, ktorý tiež napísal 'Spy' a bude režírovať Song Min Yeob, ktorý sa predtým staral o 'Doctor Prisoner'. Nová retro romantická dráma má premiéru na jar 2021.

Už sa tešíte na nadchádzajúcu drámu Lee Do Hyuna? Podeľte sa s nami o svoje komentáre!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.