Lee Bo Young a Ji Sung sa vzali v septembri, krátko po tom, čo dokončila svoju fantasy drámu zo súdnej siene 'I Hear Your Voice' a niekoľko dní predtým, ako sa naplno venoval svojej hitovej melodráme 'Secrets'.

Manželstvo v dvoch kariérach môže byť náročné na úspech, no zdá sa, že týmto dvom hviezdam sa darí dobre. Lee Bo Young diskutovala o svojom manželskom živote v nedávnom vysielaní 'One Night Of TV Entertainment' a nemala žiadne sťažnosti. Deň začínajú spoločnými raňajkami. Obaja herci si dávajú záležať na tom, aby jedli aspoň jedno domáce jedlo denne a vzhľadom na ich zaneprázdnený program sú to zvyčajne raňajky.

„Keď obaja pracujeme, snažíme sa jesť jedlo z domu,“ povedala. 'Ak budete naďalej jesť mimo domu, môže si to vyžiadať daň na vašom zdraví.'Hoci tvrdila, že raňajky doma robí väčšinou ona, ráno pred vystúpením jej manžel robil pocty.

„Dnes ráno mi pripravil raňajky, pretože som musel ísť do práce,“ povedal Lee Bo Young. 'Urobil hovädziu polievku a úprimne, bola vynikajúca a zjedol som ju.'

Ji Sung nielen varí, ale aj vynáša odpadky, povedal Lee Bo Young.

Herci sa stretli, keď si zahrali v roku 2004 v dráme SBS „Save The Last Dance For Me“. Lee Bo Young stratil Ji Sung so svojou vedúcou dámou, ktorú hrá Eugene, ale v skutočnom živote sa k sebe priťahovali. Priznali, že spolu chodili, až v roku 2007, keď ich zachytil fotograf. Chodili spolu deväť rokov tak ticho, že niektorí reportéri špekulovali, že sa rozišli.

Minulý rok, krátko po tom, čo sa herečka objavila v 'I Hear Your Voice', oznámila, že sa v septembri vezmú. S zdieľaním správ čakala do konca drámy, pretože fanúšikovia show boli tak investovaní do jej vzťahu s Lee Jong Sukom na obrazovke.

Hovorí, že od svadby s hviezdami sa v ich vzťahu veľa nezmenilo. Deti by mohli zmeniť vzťah, ale zatiaľ neplánujú založiť rodinu.

Obaja herci si užívajú kariérny úspech. Je to len pár týždňov, čo Lee Bo Young vyhral Daesang na SBS Awards 2013.

„Spočiatku som tomu nemohla uveriť,“ povedala herečka.

S pochvalou prichádza aj tlak.

'Je na mňa vyvíjaný väčší tlak, pretože musím splniť očakávania od mojej ďalšej produkcie,' povedala.

Keď Ji Sung pripravuje raňajky, môže mať všetku podporu, ktorú potrebuje na zvládnutie tejto výzvy.