Netflix Kórea konečne zverejnila vôbec prvú ukážku juhokórejského remaku celosvetového úspešného seriálu „Money Heist“, čím udržala fanúšikov a divákov v napätí! Novo vydaná videoukázka predstavuje tajné obsadenie kórejského filmu „Money Heist“.

Pokračujte v čítaní a spoznajte postavy!

Juhokórejský remake „Money Heist“ predstavuje profesora, Tokio, Berlín a ďalšie

Juhokórejský remake španielskeho úspešného seriálu „Money Heist“ okorení deň a ponúka pohľad na drámu prostredníctvom napínavého teaseru.„Money Heist: Common Economic Zone“ zobrazuje proces geniálnych stratégov a lupičov s rôznymi osobnosťami, ktorých pohľady sú odhodlané viesť rukojemníka a lúpež na Kórejskom polostrove.

(Foto: Netflix Kórea)

Video upútavka vydaná ráno 18. januára sa začína objavením sa Profesora, ktorého hrá Yoo Ji Tae, ktorý melancholicky stojí sám v tmavej miestnosti.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI:Tu je to, čo by ste si nemali nechať ujsť v druhej polovici filmu Ahn Eun Jin, Kang Ye Won a Red Velvet Joy „The One and Only“

Okrem populárnych masiek Dalího, ktoré sú symbolom odporu v pôvodnej španielskej sérii, sú na obrovskej bielej stene vystavené rôzne tradičné juhokórejské masky, ktoré pútajú pozornosť.

(Foto: Netflix Kórea)

Zvedavosť o tom, akú masku si profesor vyberie, je zvýšená. Okrem toho sú fanúšikovia a diváci zvedaví aj na to, čo vlastne znamená „Spoločná ekonomická zóna“ v názve.

V ďalšej scéne sa Seon Woo Jin, ktorú hrá Kim Yun Jin, vodca krízového vyjednávacieho tímu Národnej policajnej agentúry, postaví profesorovi, ktorý zložito naplánoval rukojemníka a lúpež.

(Foto: Netflix Kórea)

Srdcia fanúšikov a divákov búšili donekonečna, keď sa v ukážke predstavil nebezpečný gang, ktorý pozostáva z taktických lupičov a géniov Berlín (Park Hae Soo), Tokio (Jeon Jong Seo), Moskva (Lee Won Jong), Denver (Kim Ji Hoon), Nairobi (Jang Yoon Ju), Rio (Lee Hyun Woo), Helsinki (Kim Ji Hun) a Oslo (Lee Kyu Ho).

(Foto: Netflix Kórea)

ČÍTAJ VIAC: Pozrite si tieto podceňované srdcervúce K-filmy, ktoré vás určite rozplačú

Krátke video upútavky pridali palivo do horiaceho očakávania a očakávaní fanúšikov a divákov nielen v Južnej Kórei, ale vo všetkých častiach sveta.

Predprodukcia „Money Heist: Common Economic Zone“ a ďalšie podrobnosti

Nadchádzajúci juhokórejský remake 'Money Heist' vedie filmár Kim Hong Sun a napísal Ryu Yog Jae.

Pozostáva z 12 epizód s dĺžkou 60 minút, produkovaných spoločnosťami BH Entertainment a Content Zium a vyvinutý spoločnosťou Netflix.

Casting bol robený zložito, aby sa zachovali pôvodné a fyzické vlastnosti postáv nažive.

„Money Heist: Common Economic Zone“, ktorá celosvetovo vyvoláva rozruch, je naplánovaná na vydanie na Netflixe v prvej polovici roku 2022.

Len v prípade, že ste to zmeškali, sledujte napínavý teaser tu :