Staršieho stážistu Lee Mana Sica zatkla jeho manželka, ktorá v kancelárii vykonala špeciálnu návštevu. Lee Tae Ri sa bez výnimky odhalila ako dcéra Kkondae Man Sic.

Všetci boli prekvapení, keď sa ukázalo, že Lee Man Sic je otcom Lee Tae Ri. Informácie si nechávali pre seba v obave, že ich práca v tej istej firme neprijme. Ale išli do práce kvôli plánu Namgoong Jun Seo zbaviť sa Yeola Chana.

Lee Man Sic niesol všetky svoje veci a zostal so svojou dcérou Tae Ri. Jeho žena ho vyhodila z ich domu, keď poznala skutočnú prácu Man Sic. Yeol Chan bola šokovaná, keď zistila, že dáma, ktorú obdivovala, je dcérou osoby, ktorú v časoch stáže nenávidel. Premýšľať o rande s Tae Ri by bolo ťažké, pretože Man Sic by skončil ako jeho svokor.Hodnotenie výkonu všetkých stážistov sa uskutoční o niekoľko týždňov. Vedenie sa rozhodlo spojiť s jedným starším stážistom spolu s mladými. Yeol Chan sa dozvedel, že v jeho marketingovom oddelení môže získať trvalé miesto iba jeden zamestnanec. Vzhľadom na to, že Tak Jung je zmluvná zamestnankyňa, po hodnotení dostane výhodu.

Nasledujúci deň sa predseda Pyo stretol s Cheolom Chanom a informoval ho o nadchádzajúcom povýšení spoločnosti ako výkonného riaditeľa. To mu zabezpečuje riaditeľskú pozíciu voči existujúcemu riaditeľovi Jun Seo. Aj keď výkonná sekretárka Goo z toho nie je nadšená, plánovala povýšenie upustiť. Pred šiestimi mesiacmi zhromaždila fakty o metóde Jun Seo, ako manipulovať náborový proces.

Man Sic a jeho dcéra Tae Ri spojili svoje sily, aby predstavili svoj návrh na záverečný rozhovor, zatiaľ čo Yoon Soo spolupracoval s Hanom, senior stážistom oddelenia IT. Man Sic je rozhodnutý, že na poslednom pohovore vyniknú a dostanú šancu pracovať.

Tajomník Goo zistil, že mladí stážisti boli prijatí kvôli korupcii Jun Seo pri nábore. Informáciu zdieľala s Yeol Chanom. Nebude pokračovať v odhalení súboru, ak Yeol Chan nebude pokračovať v propagácii. Yeol Chan súhlasil s jej ponukou chrániť svojich zamestnancov.

V deň posledného rozhovoru Man Sic vynikal svojimi schopnosťami v marketingových technikách. Yoon Seo prekonal svoju bojazlivú osobnosť a presvedčil porotu aj o svojej predajnej stratégii. Yeol Chan bol smutný aj šťastný, keď videl, ako jeho zamestnanci tvrdo pracujú a podávajú dobrý výkon.

Na prezentáciách dua stála Tae Ri s dôverou, keď dodávala ich produkt. Vedúci stážista Han ocenil úsilie Yoon Seo pri zhromažďovaní všetkých údajov. Všetci si pochvaľovali troch stážistov z marketingového oddelenia. Yeol Chan sa cítil smutný, keď vedel, že nebudú môcť získať trvalé miesto.

Niekoľko minút pred koncom stretnutia prišiel detektív z Metropolitnej polície, vošiel do miestnosti a pozval Man Sic, Tae Ri a Yoon Seo na výsluch. Sekretárka Goo pokračovala v predkladaní spisu, ktorý plánovala mať. Yeol Chan bola šokovaná, pretože Goo nikdy nestála za jej slovami.

Tae Ri ustúpi a ukryje sa so svojím otcom Man Sicom, zatiaľ čo Yoon Seo zbledla a pozrela sa na publikum a riadiaci panel.