Dobrá správa pre fanúšikov hier, pretože boli odhalené nové aktualizácie akčného RPG crossoveru Square Enix, 'Kingdom Hearts 3', pokiaľ ide o dátum vydania a detaily hry.

Podľa Cyberland , dátum vydania 'Kingdom Hearts' je údajne február 2016 pre konzoly PS4 a Xbox One, pretože ďalšie podrobnosti o hre budú odhalené na Electronic Entertainment Expo 2015 16. až 18. júna v Los Angeles Convention Center v Los Angeles. , CA.

„Teraz môžeme potvrdiť, že Kingdom Hearts 3 bude dostupné vo februári budúceho roka. Na E3 môžete očakávať herné a filmové upútavky,“ povedal Cyberland.Ak chcete k tvrdeniu pridať ďalšiu podporu, Herný Bolt oznámil, že Square Enix tento rok oznámi niekoľko detailov pre ich nadchádzajúci JPRPG.

Japonská publikácia Nikkei urobila rozhovor s generálnym riaditeľom Square Enix Yosuke Matsudom ohľadom oznámenia.

V súčasnosti máme veľké tituly ako Dragon Quest Heroes a Final Fantasy Type-0 HD. Verím, že v roku 2015 ponúkneme obrovské množstvo špičkových hier na domácom trhu aj v zámorí. Teraz, keď sme už oznámili Final Fantasy XV, odhalíme aj informácie o [ďalšom] JRPG. Verím, že na tento rok máme pripravené malé prekvapenie, povedal Matsuda pre Nikkei.

Matsuda ďalej dodáva, že na E3 2015 predstavia niektoré možné tituly.

Zatiaľ nemôžem veľa povedať, ale je to JRPG pre konzoly, povedal Matsuda. Naše západné štúdiá majú tiež najnovší titul Tomb Raider s Rise of the Tomb Raider, Just Cause 3 a mnohými ďalšími titulmi, od ktorých si myslím, že môžeme mať veľké očakávania. Zatiaľ na E3 pripravujeme všelijaké veci.

Silikón tiež uvádza, že Square Enix sa objaví na Tokyo Game Show 2015.Mnohí špekulovali, že Square Enix by mohol na týchto udalostiach predstaviť nové detaily pre 'Kingdom Hearts 3' a zatiaľ spoločnosť o tejto téme mlčala.

Internetom sa šíria aj fámy, že online unikli nové svety pre 'Kingdom Hearts 3'.

Podľa KH1 , špekuluje sa, že súčasťou „Kingdom Hearts 3“ bude niekoľko nových svetov z rôznych filmov od Disney, ako napríklad „Aladdin“, „Alenka v krajine zázrakov“, „Peter Pan“, „Snehulienka“, „Wreck It Ralph“, „Frozen“ , 'Lilo and Stitch', 'Star Wars', 'Tron' a 'Tangled'. KH1 údajne tvrdili, že zoznam dostali od spoločnosti Go For Launch Productions.

'Go For Launch Productions v spolupráci s CgMations v Írsku navrhli početné postavy a súpravy pre novú hru Kingdom Hearts od Disney. Koncept bol jednoduchý; priveďte postavy milovaných Kingdom Hearts do ikonických svetov Disney. Postavy Wreck It Ralph, Frozen, Lilo a Stitch, Star Wars, Tron, Tangled a ďalšie, všetky mali bojovať s hrdinami Kingdom Hearts proti epickým nepriateľom! Na tomto projekte sme si znovu predstavili klasické Disney svety ako herné bojové arény a spolupracovali sme s hernými dizajnérmi na vytváraní zábavných a náročných herných scenárov,“ napísal KH1.

Koproducent 'Kingdom Hearts 3' Tai Yasue už predtým spomenul možnosť mať v 'Kingdom Hearts 3' Star Wars, rovnako ako Marvel postavy a svety. Možno by to mohlo znamenať, že Square Enix splní tento sľub pre fanúšikov.

No áno. Všetci sú posúdení, povedal Yasue. Nič nie je zakázané, berieme do úvahy všetky svety. Existuje toľko úžasných konceptov. Máme z toho radosť, no zároveň je naozaj ťažké si vybrať.“